Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 100% do 1 dňa
  • zodpovedaných
    dopytov
    priemerne
    odpovedá

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Peter Čičvara? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Peter Čičvara

Motto:

Ľudský prístup s cieľom zachovať čo najväčšiu prirodzenosť.

Uvítanie

MUDr. Peter Čičvara vyštudoval všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Svoju odbornosť preukazuje v oblastiach endokrinológie, internej medicíny, diabetológie a estetickej medicíny.

Od roku 2007 pracuje v spoločnosti THYREOMEDICAL, s. r. o, kde majú možnosť pacienti navštíviť ambulanciu vnútorného lekárstva a dve endokrinologické ambulancie, ktoré sú vybavené kvalitnými prístrojmi ako napríklad bipolárnou liečebnou lampou s farebnými filtrami využívanou pri bolestiach hlavy, kĺbov či menštruačných bolestiach. Na skontrolovanie funkcie pľúc sa zas používa spirometer, ktorý dokáže presne zaznamenať objem vdýchnutého a vydýchnutého vzduchu za určitý čas.

Súčasťou služieb THYREOMEDICAL, s.r.o je aj internetový obchod s renomovanou kozmetikou TEOXANE, ktorá v roku 2008 získala prestížne ocenenie v súťaži Aesthetic Awards.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Peter Čičvara sa zameriava nielen na endokrinologické problémy, ale aj zákroky estetickej medicíny. O ženách je známe, že si potrpia na svoj vzhľad, obzvlášť v oblasti tváre, kde sa pribúdajúcimi rokmi objavujú prvé vrásky. Účinnou prevenciou vzniku vrások je aplikácia botulotixínu, ktorý sa používa aj na omladenie pokožky, prípadne na odstránenie vrások v okolí úst, brady, na čele, krku či medzi obočím. Botulotoxín má vrátane vyhladenia vrások pozitívny účinok i na produkciu potných žliazok v podpazuší, ktorých aktivitu dokáže zredukovať až o 10 %.

Na korekciu vrások, omladenie pleti a zväčšenie pier sa často využívajú aj prípravky obsahujúce kyselinu hyalurónovú. V centre estetickej medicíny THYREOMEDICAL ju lekár prostredníctvom tenkej injekcie aplikuje priamo na problematické miesta, pričom výsledok v podobe hladkej a prirodzene vyzerajúcej pleti je spravidla viditeľný krátko po ošetrení.

Okrem pracovných povinností nezabúda MUDr. Peter Čičvara ani na vzdelávanie a rozširovanie poznatkov z estetickej medicíny. Spolu so svojim tímom lekárov sa zúčastnil 2. Siklienka Expert Day, kde si vymieňal skúsenosti s viac ako 100 slovenských lekárov. Taktiež absolvoval školenie pod vedením MUDr. Janky Holešovskej so zameraním na aplikáciu kyseliny hyalurónovej.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Petra Čičvaru nájdete v endokrinologickej ambulancii THYREOMEDICAL nachádzajúcej sa v Poliklinike Tetria na Tačevskej 3998 v Bradejove. 

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do* Možnosť splátok
Anti aging Od 150 € Do 300 €
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) 1 ml Od 150 € Do 250 € Áno
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom Od 200 € Do 400 € Áno
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk) Od 150 € Do 300 €
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 100 € Do 300 € Áno
PRP – Plazma terapia (Drakula terapia) Od 100 € Do 300 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Tačevská 3998
3. poschodie
08501 Bardejov
Poliklinika Tetria
Slovenská republika