Ovisnutá koža na stehnách

lauritania207696
lauritania207696
27. 9. 2013 · Posledná odpoveď: 29. 9. 2013

Dobrý deň , schudla som 70kíl za 14mesiacov a ostala mi nepekná koža. Hlavne na stehnách . Celé stehná až po koleno mám ovisnutú kožu - akoby zvráskavenú kožu , žiadne previsy , faldy , čisto len padnutá koža . Ked si vytiahnem kožu smerom nahor tak mám pekné hladké nohy . Chcela by som podstúpiť operáciu , rátam aj s jazvami , len hladám operatéra chirurga , ktorý má s tým skúsenosti a má peknú prácu . Blúdim o nete , hladám fotky pred a po , no zatiaľ som nenašla , je velmi málo týchto zákrokov . Bojím sa , či tá operácia vôbec bude stáť zato . Viem že je to potrebné vidieť , môžem zaslať foto doktorovi , ktorý by mal záujem . Ďakujem za prípadnú odpoved .

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
29. 9. 2013
Môžete mi zaslať foto ak máte záujem, na prípadnej konzultácii Vám ukážem naše výsledky . Máte pravdu v tom že Thight lift nie je častou operáciou a v prevažnej miere sa týka pacientov ako ste Vy. Ak ste ale schudla za tak krátky čas 70 kg, domnievam sa že úbytok tkaniva bude značný. V takom prípade takýto zákrok z môjho pohľadu prekračuje možnosti jednodňovej chirurgie a doporučil by som Vám obrátiť sa na niektoré klinické pracovisko. S pozdravom dr.Jurášek
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Mastopexia
7 odpovedí, najnovšia odpoveď: 12. 6. 2012
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 4. 2022
Abdominoplastika
11 odpovedí, najnovšia odpoveď: 8. 8. 2013
Botulotoxín
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 5. 3. 2020
Botulotoxín
6 odpovedí, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Odstránenie znamienok
Žiadne odpovede
Abdominoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 6. 2014
Blefaroplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 24. 11. 2014
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 4. 2. 2020
Blefaroplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 7. 2020

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi