Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

0 komentárov

Snazila som sa 2 roky cvicit

Pacient: evae7474339

Zákrok: stojí to za to

Informuje: evae7474339. 95% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

Hodnotenie od: evae7474339 o: ENVY klinika estetickej medicíny

5.0

Snazila som sa 2 roky cvicit

1. 7. 2015 · Aktualizácia: 5. 9. 2023

Po porode som sa nevedela zbavit spodneho brucha, snazila som sa 2 roky cvicit, chodila som aj na zostihlujuce kury na LPG a do Vakuua avsak aj ked som trosku schudla a upravila postavu, spodna cast brucha stale "pretrcala" z nohavic. Absolvovala som konzultaciu u Dr. Nasaba v Presove. Pan doktor mi vsetko v pokoji vysvetli, povedal co mozem ocakavat a popisal mi priebeh ako aj pooperacny priebeh. Na vykon som pricestovala na Kliniku do Kosic. Vaetko prebehlo podla dohody, personal bol fantasticky, aj sme sa pri zakroku zasmiali :) Vysledok je uzasny a tie 2 modrinky a par dni bolesti ako po svalovke su nic oproti plochemu brusku! Dakujem Envy klinike!

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

trvalé zväčšenie pier - Permalip
Mám týždeň po zákroku a som nesmierne spokojná. Prístup personálu aj pána primára bol úžasný, pery mám krásne, prirodzené, žiadna "kačička", presne tak, ako sme sa s pánom primárom dohodli. Ďakujem veľmi krásne.

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.