DERMACENTER

DERMACENTER

(4 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Toryská 5, Košice, Košický kraj
DERMACENTER
DERMACENTER
(4 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

Klinika esteticko-kozmetickej starostlivosti DERMACENTER vznikla otvorením svojej prvej pobočky v Košiciach v roku 2009. Vďaka záujmu klientov a s cieľom sprístupniť svoje služby aj na iných miestach na Slovensku DERMACENTER otvorilo postupne ďalšie dve pobočky v Nitre a v Bratislave, čím sa stali najväčšími na Slovensku. Vďaka rokom praxe, tímu odborníkov, ktorí sú zapálení do svojej práce a mnohým verným klientom mohli postupne rozšíriť svoje priestory, špičkové prístrojové vybavenie a ponúkané služby, aby poskytovali komplexnú nadštandardnú starostlivosť v oblasti krásy. K DERMACENTER patria aj ďalšie dve ďalšie oddelenia - PLASTICCENTER a DENTALCENTER.

V rámci lekárskej kozmetiky a estetickej dermatológie ponúka DERMACENTER mnoho klientmi obľúbených ošetrení. Patrí medzi ne napríklad aplikácia injekčných výplní na vyplnenie vrások, zväčšenie pier, contouring tváre či korekciu jemných nedokonalostí na tvári. Stálicou je aj aplikácia botulotoxínu na vyrovnanie mimických vrások, boj s nadmerným potením alebo korekciu “gummy smile.” K ďalším ošetreniam, ktoré môžu klienti v DERMACENTER podstúpiť, patrí aj injekčná mezoterapia, neinvazívny primelifting, plazmaterapia alebo injekčná lipolýza, ktorá je účinná na korekciu dvojitej brady.

DERMACENTER disponuje najmodernejším a najkvalitnejším prístrojovým vybavením a lasermi, takže si klienti môžu vybrať hneď z niekoľkých prístrojových a laserových ošetrení. V ponuke nájdu ošetrenie pomocou prístroja Vital Injector, ktoré pleť hydratuje, laserový resurfacing pomocou CO2 lasera, ktorý pokožku obnovuje a účinne ju zbavuje jaziev, akné, znamienok či strií, alebo laserový lifting pomocou lasera Q-SWITCHED. Ďalším ošetrením je napríklad aj ošetrenie pomocou prístroja PLEXR, ktorým sa vykonáva neablatívna korekcia viečok, ale je vhodný aj na vyhladenie vrások a strií.

Treťou zložkou DERMACENTER je dermatovenerologická ambulancia, v ktorej klientom pomôžu s liečbou ekzému, plesňových infekcií, pohlavných chorôb, diagnostikou a liečbou vypadávania vlasov a s vyšetrením znamienok.

DERMACENTER je spojením profesionálneho a odborného zdravotníckeho tímu, ktorý ku každému klientovi pristupuje osobitne, so zápalom a s cieľom splniť mu sny; špičkového prístrojového vybavenia na svetovej úrovni a moderných priestorov, v ktorých sa klienti cítia príjemne a radi sa tam vracajú.

Priestory DERMACENTER nájdete v Košiciach na Toryskej 5 (OC GALÉRIA), v Bratislave v OC RETRO na Nevädzovej 6 a v Nitre na Štefánikovej triede 35/61 v OC MLYNY.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Zákroky:

  • neablatívna blepharoplastika očných viečok/neinvazívna korekcia očných viečok (PLEXR prístroj), liečba vypadávania vlasov

Recenzie (4)

5.0
4 Recenzie · 100% odporúča
Kyselina hyalurónová

Injekčné výplne v DermaCenter, Košice, zbavil som sa kruhov pod očami

Kyselina hyalurónová

Injekčná výplň - kruhy pod očami - DermaCenter - odporúčam

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (6)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Lekári z pracoviska

MUDr. Veronika Bohunčáková

MUDr. Veronika Bohunčáková

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.