Ovisnuté prsníky

Veronika80183
24. 10. 2011 · Posledná odpoveď: 12. 6. 2012

Dobrý deň, môj problém spočiva v tom, že som schudla 15kg pred cca 7rokmi, a moje prsia mi spadli. Mám 27 rokov, 50kg, 163cm a veľkosť 75 C-D, podľa typu podprsenky. Chcela by som mať pevné prsia. Akú operáciu by som mala podstúpiť, keď chcem len podvihnúť, nie zväščšiť? A s akou cenovou reláciou by som mala rátať? Ďakujem za odpoveď.

Reklama

odpovedí (7)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Trnava . 31. 10. 2011
Najlepšia odpoveď
Prajeme vam dobry den, predovsetkym je potrebne vas vidiet a posudit stav . Je to vykon, ktory je na nasej klinike casty, a ak mate zaujem o konzultaciu, mozete sa objednat bud spatne mailom , alebo priamo. S pozdravom, dr. D.Guba, Phd, Primar odd .plast chirurgie, Ulk, Bratislava.
MUDr. Alexandra Rozborilová PhD.
Bratislava . 31. 10. 2011
Pekny den, na konzultaciu mozete prist aj na kliniku Esthetic / augmentacia prsnikov , uprava prsnikov /, a objednajte.
Tesime sa na stretnutie u nas an klinike.
S pozdravom Esthetic
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Bratislava . 30. 10. 2011
Dobry den, Veronika,
mozete mi napisat priamo na, dohodneme termin konzultacie v BA.
S pozdravom,
Dr. Skulavikova
Premium
Bratislava . 30. 10. 2011
Mila Veronika,
radim Vam konzultaciu min. u dvoch plastickych chirurgov. Sama vidite extremne velky cenovy interval, preto sa podla toho netreba vzdy riadit (samozrejme len do urcitej miery Vasich financnych moznosti). Samozrejme, ze sa cena vo vseobecnosti bude odvijat od toho, ci Vam/Vasim prsiam bude stacit tzv. mastopexia (spevnenie) resp. aj ciastocna redukcia prsnikov (zlazy)
Pri vacsich prsiach je nutne zlazu aj ciastocne redukovat, najma pokial chcete trvalejsi efekt. Tkanivo bude vekom nadalej predisponovat ptoze, a samozrejme je logicke, ze mensie prsia maju mensiu tendenciu/predispoziciu ku gravitacii :-) nez vacsie prsia.
Ci uz bude nutna ta alebo ona operacia, cena by nemala presiahnut all in EUR 2.200,-(vcetne hospitalizacie a celkovej narkozy)
Vela stastia pri vybere plastickeho chirurga Vam zela,
Dr. Jo Skulavik
MUDr. Alexandra Rozborilová PhD.
Bratislava . 25. 10. 2011
Pekny den , vhodne je objednat sa na konzultaciu , doporucujeme modelaciu , korekciu prsnikov. Vhodne robit zakrok v celkovej anestezii s 24 hod. hospitalizaciou u nas a cena je cca 2500 €. Objednajte.
Tesime sa na stretnutie u nas na klinike.
S pozdravom Esthetic klinika
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
25. 10. 2011
Dobrý den. Potrebujte modelačnú operáciu prsníkov - mastopexiu, kedy okrem redukcie prebytočenj kože sa žLaza vysúva do noveho postavenia spolu s dvorcom. V nasom zariadení Porta Med s.r.o. táto operácia je spoplatnená sumou 1161.- Eur. V cene je zahrnutá i jednodňová /nočná/ hospitalizácia.S pozdravom Dr. Jurášek
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Jaroslav Hirňák
MUDr. Jaroslav Hirňák
Žiadne recenzie
24. 10. 2011
Dobrý večer pani Veronika.
Podľa toho čo píšete,budete s najvačšiou pravdepodobnosťou potrebovať modeláciu prsníkov.Cena za túto operáciu na našej klinike je 37.500.-Kč.Objednajte sa prosím na konzultáciu,chirurg Vám po vyš. navrhne optimálne riešenie a upresni cenu.Pokiaľ by ste sa rozhodla pre naše pracovisko,konzultácia je možná v Prahe,ale aj v Olomouci /rovnako aj prevazy a kontroly/.
MUDr.Jaroslav Hirňák
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Mastopexia
8 odpovedí, najnovšia odpoveď: 24. 9. 2014
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 3. 2. 2011
Mastopexia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 8. 2019
Mastopexia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 31. 7. 2019
Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 7. 2020
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 12. 2013

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi