Mikrodermabrázia - negatívne účinky

Kristina
2. 5. 2012 · Posledná odpoveď: 27. 1. 2013

Dobrý deň, zaujímali by ma možné negatívne účinky mikrodermabrázie na pleť. Mám 25 rokov, zmiešanú pleť, mierne prejavy akné, na lícach nevýrazné farebné škvrnky po akné, rozšírené póry (pri nose) a na čele sa mi začínajú tvoriť vrásky. Obávam sa najmä negatívnych účinkov, ktoré sa môžu prejaviť neskôr - napríklad predčasné starnutie pleti. Tiež by som sa chcela spýtať, koľkokrát by ste mi odporučili podstúpiť mikrodermabráziu, prípadne či by ste mi na moje problémy odporučili tento zákrok, alebo by ste uprednostnili inú metódu. Ďakujem za odpoveď, Kristína

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
LYMFOCENTRUM
Žiadne recenzie
Bratislava . 3. 5. 2012
Mila Kristina,
DIAMANTOVA Micro-derm-Abrazia je profesionalny mechanicky peeling pokozky diamantovymi hlavicami vhodny pre vsetky vekove kategorie. Kontraindikaciou je iba aktivne akne a popraskane zilky.
Pri Vasich problemoch sa to skor odporuca a urcite sa nemusite bat starnutia - abrazia prave podporuje prirodzenu obnovu kolagenu !!!
Pri problematickej pleti sa odporuca realizovat abraziu castejsie a taktiez ju kombinovat s roznymi maskami ci svetelnymi terapiami. Najlepsie by pre Vas bolo prist osobne na bezplatnu konzultaciu do strediska Lymfocentrum v centre Bratislavy.
Tesime sa na Vas !

Viac v projekcii:
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 7. 2011
Kryolipolýza
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 7. 2015
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 1. 6. 2023
Nadmerné potenie
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 5. 2021
Botulotoxín
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 10. 2016
Vaginoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 10. 2019
Laserová epilácia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 1. 8. 2013
Neinvazívna liposukcia
Žiadne odpovede
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 3. 2015
Nadmerné potenie
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 17. 1. 2023

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi