Mediklinik

Mediklinik

(14 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
29. Augusta 2, Levice, Nitriansky kraj
Mediklinik
Mediklinik
(14 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

O nás

Sme jedna z prvých firiem na Slovensku poskytujúcich jednodňovú chirurgiu vo všetkých chirurgických odboroch:

 • plastická a estetická chirurgia

 • všeobecná chirurgia a traumatológia

 • ortopédia

 • ORL (ušno-nosovo-krčné)

 • očné

 • urológia

 • gynekológia

Pracujeme v novozrekonštruovaných priestoroch s moderným vybavením na ploche viac ako 1000 m2. Spolupracujeme so špičkovými odborníkmi z celého Slovenska.

Ako súkromná firma so spoluúčasťou švajčiarskeho kapitálu máme záujem o dlhodobé fungovanie v oblasti poskytovania zdravotníckych služieb. Preto si uvedomujeme, že je pre nás rozhodujúce klásť dôraz na vynikajúcu starostlivosť o pacientov a úplnú spokojnosť s našimi službami. Týmto sa odlišujeme od väčšiny zdravotníckych zariadení na Slovensku.

Garantujeme minimálne čakacie doby, vynikajúcu kvalitu zákrokov a maximálny dôraz na požiadavky pacientov.

Prečo MediKlinik?

Všetky zákroky sú vykonávané špičkovými odborníkmi z celého Slovenska (Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Nové Zámky, Piešťany...)

Ponúkame hotelový systém:

 • možnosť výberu jedno a dvojposteľovej izby

 • možnosť prítomnosti doprovodu pri lôžku pacienta počas celej doby hospitalizácie, vrátane prenocovania na izbe pacienta v prípade potreby

 • moderné vybavenie izieb s vlastným socialnym zariadením (WC, sprcha), televízor, DVD

 • možnosť výberu stravy z viacerých jedál

Stály odborný dohľad nad pacientom počas celej doby hospitalizácie

Sme dlhoročný partner zdravotných poisťovní - väčšina výkonov je hradená poisťovňami

K prvým súkromným klinikám, ktoré poskytujú zákroky jednodňovej chirurgie patrí aj Mediklinik. Klinika jednodňovej chirurgie sa môže pochváliť viac ako 15-ročnou tradíciou, počas ktorej spolupracovala s renomovanými odborníkmi nielen zo Slovenska, ale aj susedného Česka, Rakúska a Maďarska. Mediklinik si každoročne na svoje konto pripíše viac ako 3 000 úspešných operačných zákrokov, ktoré len potvrdzujú fakt, že je modernou klinikou poskytujúcou prvotriedne služby.

Mediklinik môže svojimi službami, personálom a vybavením pokojne konkurovať klinikám v zahraničí. Zároveň je jasným dôkazom toho, že kvalita služieb sa nezakladajú na príslušnej krajine a peniazoch, práve naopak. Základom sú spokojní pacienti, ktorí sa s dôverou zveria do rúk profesionálov.

Vďaka ľudskému prístupu a príjemnému prostrediu sa pacienti do Mediklinik radi vracajú, ba čo viac neboja sa ju odporučiť aj ďalším. Našimi nadštandartnými a vysoko kvalitnými službami vieme uspokojiť aj zahraničných klientov. V súčasnosti zaznamenávame nárast pacientov najmä z Rakúska a Švajčiarska, ktorí nás pokladajú za špičku v oblasti chirurgie.

Súkromná klinika Mediklinik je komplexným zariadením, v ktorom nájdete odborníkov z chirurgie a traumatológie, ortopédie, plastickej chirurgie, gynekológie, urológie, otoralyngológie, podiatrie, oftalmológie a rehabilitácie.

Počas celého pobytu má každý pacient prideleného svojho lekára. K dispozícii je však aj ostatný zdravotnícky personál, ktorého úlohou je zabezpečiť pacientovi čo najvyšší komfort nielen počas zákroku, ale aj pred ním a po ňom. Pacientov kontakt s lekárom však nekončí ani odchodom do domáceho liečenia. Lekár zostáva s pacientom v telefonickom alebo emailovom spojení.

Súkromnú kliniku Mediklinik môžete navštíviť v dvoch pobočkách a to v Bratislave a Leviciach. Na prvú vstupnú konzultáciu, ktorá je nezáväzná sa môžete objednať telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára na stránke kliniky.

Možnosť videokonzultácie:

 • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

 • Nie

Recenzie (14)

4.8
14 Recenzií · 100% odporúča

Septoplastika Levice

Tazko sa mi dychalo

Zobraziť ďalšie recenzie

Lekári z pracoviska

MUDr. Zoltán Csendes

MUDr. Zoltán Csendes

Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc.

Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.