MEDICENTRUM Piešťany, s.r.o

MEDICENTRUM Piešťany, s.r.o

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Pod Párovcami 5190/3C, Piešťany, Trnavský kraj
MEDICENTRUM Piešťany, s.r.o
MEDICENTRUM Piešťany, s.r.o
Žiadne recenzie

Informácie

Súkromné zdravotnícke zariadenie MEDICENTRUM spája pod jednou strechou ambulancie estetickej, plastickej chirurgie, otoralyngológie a korektívnej dermatológie. Na pacientov čakajú nielen špičkovo vybavené ambulancie, ale aj lôžkové oddelenie s jednolôžkovými izbami, na ktorých si budú môcť po zákrokoch v súkromí oddýchnuť, prípadne sa porozprávať s blízkymi.

Súčasťou centra je aj operačná sála spĺňajúca všetky normy EÚ tak z bezpečnostného, ako aj materiálneho hľadiska. Od samotného príchodu do MEDICENTRA, počas zákroku a taktiež aj po ňom vám bude k dispozícii profesionálny tím lekárov a zdravotných sestier, ktoré sa postarajú o váš komfort a pohodlie.

Na oddelení plastickej chirurgie sa budete mať možnosť stretnúť s MUDr. Jurajom Paliatkom, špecialistom na korekciu nosa, viečok, Face lifting, zmenšovanie či zväčšovanie prsníkov a v neposlednom rade aj operáciu odstávajúcich uší.

Odstávajúce ušnice sú predovšetkým estetickým problémom, ktorý trápi pomerne široké spektrum mužov a žien rôznych vekových kategórií. Cieľom operačného zákroku je úprava samotného tvaru ušnice, pričom plastický chirurg kladie dôraz aj na ďalšie estetické odchýlky akými sú jazvy či výrastky.

Celý operačný zákrok začína predoperačným vyšetrením, počas ktorého vás lekár detailne oboznámi s celým priebehom operácie a dobou rekonvalescencie. V snahe o bezbolestný priebeh celého zákroku vám lekár znecitlivie tvár, vrátane chrupiek ušnice a ďalších častí, ktoré sú v blízkosti. Samotná operácia trvá 90 minút, pričom chirurg využíva na šitie kvalitný vstrebateľný materiál, vďaka čomu nie je potrebné tento materiál po zákroku vybrať.

V prípade, že vás čaká zákrok, ktorý si vyžaduje celkovú anestézu, pod svoje ochranné krídla si vás zoberie MUDr. Ervin Jakab, renomovaný anesteziológ. Na zákroky z oblasti otorinolaryngológie sa zas špecializuje MUDr. Mária Chebeňová a MUDr. Martin Mrázik.

MEDICENTRUM sa nachádza v blízkosti parku, konkrétne v časti Pod Párovcami 5190/3C v Piešťanoch. Na vstupnú konzultáciu sa môžete objednať telefonicky alebo online vyplnením formulára na oficiálnej stránke zariadenia.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.