Úprava ovisnutých pŕs bez silikónov

Janulka
Janulka
2. 8. 2019 · Posledná odpoveď: 6. 8. 2019

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, aký môžem očakávať výsledok pri modelácii prsníkov. Nemám záujem o silikóny, ale mám ovisnuté, prakticky prázdne prsia po schudnutí a kojení. Je tu nejaký lekár, prípadne klientka, ktorá mala podobný základ a má za sebou len úpravu a poslali by mi fotky? Neviem sa nikde dopátrať k takýmto fotkám, všade už je vidieť, že je vložený implantát. Ešte zväčšenie vlastným tukom by som si vedela predstaviť. Ak by prípadne mal niekto zdokumentované aj zväčšenie vlastným tukom po dlhšej dobe, budem veľmi rada. Vraj aj výplň vlastným tukom je už dnes na lepšej úrovni. Rada by som sa o tom niečo dozvedela.

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Dobrý deň,
modelácia prsníkov, je operácia, ktorá zdokonaľuje poklesnuté a ochabnuté poprsie a navracia prsiam pôvodný tvar. Odporúčam osobnú konzultáciu, kde budeme riešiť úpravu celkového tvaru poprsia. Pre ďalšie informácie o zákroku a objednanie sa na nezáväznú konzultáciu nás, prosím, kontaktujte.

S pozdravom
MUDr. Jozef Fedeleš, Ph.D.
Klinika YES VISAGE
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Banská Bystrica . 6. 8. 2019
Dobrý deň poprosím Vás zavolať ak máte záujem na náš kontakt AESTHETICA B.Bystrica
Premium
ENVY klinika estetickej medicíny
3 adresy v Bratislavský kraj, Košický kraj... . 5. 8. 2019
Dobrý deň, pani Janka, bežne na našich klinikách vykonávame pozdvihnutie a korekciu prsníkov bez vkladania silikónových implantátov. Ide o zákrok, ktorý si prajú práve klientky, ktoré sú spokojné s veľkosťou svojho poprsia, trápi ich tvar a ochabnutosť, veľakrát ide o mamičky, ktoré by sa po pôrode a dojčení chceli vrátiť k pôvodnému stavu prsníkov. Samozrejme, je možné zákrok kombinovať aj s aplikáciou vlastného tuku, ak si klientka praje aj mierne zväčšenie poprsia a zároveň zoštíhlenie problémovej oblasti (bruško, boky, stehná atď.) odkiaľ sa potrebný tuk odsaje a náseledne vyplní prsníky. Existuje niekoľko možností, preto by som Vás rada pozvala na našu kliniku do Bratislavy alebo do Košíc na osobnú konzultáciu s pánom doktorom, s ktorým vyberiete tú najvhodnejšiu metódu k Vašej maximálnej spokojnosti. Ivana Šipulová, Brand Manager, Klinika ENVY, s.r.o.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rekonštrukcia prsníka
Žiadne odpovede
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 11. 2018
Zmenšenie prsníkov
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 7. 2019
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 12. 2014
Facelift
Žiadne odpovede
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 3. 2022
Mastopexia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 31. 7. 2019
Zväčšenie pŕs
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 16. 5. 2010
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 9. 2022
Niťový lifting
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 1. 2023

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi