LENJA MEDICAL INSTITUT

LENJA MEDICAL INSTITUT

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Vajanského námestie 13, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
LENJA MEDICAL INSTITUT
LENJA MEDICAL INSTITUT
Žiadne recenzie

Informácie

Len Ja Institute je medicínsko-estetické centrum v Banskej Bystrici, ktoré funguje už od roku 2004. V tej dobe začali ako prvé redukčné centrum v okolí. Postupne však svoje služby rozšírili aj o estetickú a korektívnu medicínu a svojim klientom teda ponúkajú komplexnú starostlivosť o krásu a zdravie celého tela. Tím inštitútu Len Ja sa skladá z odborníkov, ktorí svoju prácu vykonávajú so zápalom, neustále sa v nej zlepšujú a svojim klientom sú odhodlaní poskytovať tie najkvalitnejšie a najinovatívnejšie estetické služby. V centre navyše panuje príjemná domáca atmosféra, do ktorej sa klienti neustále radi vracajú.

V ponuke služieb, ktoré medicínsko-estetické centrum Len Ja klientom poskytuje, nájdete ošetrenia na riešenie drobných estetických problémov celého tela. Ak vás trápia vrásky, v Len Ja môžete podstúpiť aplikáciu botulotoxínu, ale aj výplň vrások kyselinou hyalurónovou či drakuloterapiu, pri ktorej sa na omladenie pleti používa krvná plazma klienta. Na zjemnenie vrások je účinné aj laserové ošetrenie pleti. Botulotoxín a kyselina hyalurónová sú účinné aj na vymodelovanie kontúr tváre alebo ako neinvazívny lifting obočia a neinvazívna korekcia ovisnutých viečok. Medzi chirurgické zákroky, ktoré môžete v centre podstúpiť, patrí odstránenie znamienok, výrastkov a kožných útvarov na tvári aj tele, korekcia jaziev alebo ošetrenie zarastajúcich nechtov.

V Len Ja Institute môžete podstúpiť hneď niekoľko ošetrení, ktoré pomáhajú bojovať s akné a sú vhodné na problematickú pleť. Patrí medzi ne napríklad už spomínaná drakuloterapia alebo laserové ošetrenie pleti. Ďalším skvelým ošetrením na aknóznu pleť je chemický peeling a aj mezoterapia, pri ktorej je použitá kyselina hyalurónová.

Keďže Len Ja Institute začal ako redukčné centrum, klienti sa môžu tešiť na tie najúčinnejšie procedúry a programy na chudnutie a boj s celulitídou a nadbytočným lokalizovaným tukom. Ku každému klientovi pristupujú maximálne individuálne a vytvoria plán chudnutia a ošetrení, ktoré prinesú tie najlepšie výsledky.

Tím Len Ja Medical Institute si zakladá na tom, aby sa každý klient cítil príjemne. To odzrkadľujú aj samotné priestory centra, v ktorých si budete pripadať ako doma a cítiť sa sama sebou. Len Ja Institute nájdete v Banskej Bystrici na Vajanského námestí 13.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.