Krajšie prsia po tehotenstve: silikón alebo vlastný tuk

Opicka77
Opicka77
16. 10. 2018 · Posledná odpoveď: 31. 7. 2019

Prajem pekný deň. :) Chcela by som sa podeliť o môj problémik. Mam 41.r., 2 x tehotenstvo, mala som velkost prsnikov 3-4, potom som schudla 17kg a tak je vidiet ten rozdiel a to ma velmi trapi. Nemam ich velmi ovisnute, ako xyz zien, co vidim na fotkach, ale predsa... Staci, ze si nemozem dovolit zobrat na seba peknu podprdu. Vzdy mi tam nieco z hora chyba. :( Uvazujem nad operaciou prsnikov. Najprv som zvazovala nad opkou vlastnym tukom a kmen.bunkami, no mam obavy, ze sa ten tuk vstreba a skoda penazi. Ja nechcem, aby som tie prsia mala doslova hora a vystuzene. Ked uz ich mam taketo, tak aspon nech su plnsie. Radila som sa s jednou pani dr.na plastickej klinike a ta mi poradila modelaciu. Bojim sa ale, tych jaziev a operacie bradaviek. Co ak sa dam zbytocne porezat a dokonca stratim aj cit v prsnikoch? Kebyze ozaj viem, ze sa to da urobit aj tym vlastnym tukom alebo hoci aj silikonom, tak... Dakujem za rady. :)

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Gabriel Šlárko
Bratislava . 23. 10. 2018
Dobr deň prajem,
Či je pre Vás vhodná jedna alebo druhá metóda alebo by boli možné obidve je možné rozhodnúť len pri osobnej konzultácii. Je potrebné urobiť merania a dobre poznať Vaše očakávania aby sme sa vedeli rozhodnúť čo je pre Vás vhodnejšie. Obidve metódy sú štandardné a prinášajú veľmi dobré výsledky ale musia sedieť takpovediac na mieru.
Pekný deň prajem

s pozdravom

Šlárko
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Dobrý deň,
odporúčame osobnú konzultáciu s naším plastickým chirurgom MUDr. Dziubanom. Môžete nás kontaktovať na radi Vám nájdeme termín konzultácie :)
Dobrý deň,
odporúčam Vám osobnú konzultáciu, kde budeme vedieť lepši určiť aký zákrok je pre Vás vhodnejší. Pre ďalšie informácie o zákroku a objednanie sa na nezáväznú konzultáciu, prosím, kontaktujte naše odborné konzultantky na čísle
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rekonštrukcia prsníka
Žiadne odpovede
Mastopexia
9 odpovedí, najnovšia odpoveď: 30. 9. 2013
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 28. 8. 2017
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2019
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 5. 2016
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2022
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede
Zväčšenie pŕs
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 1. 8. 2015
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 5. 2023
Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi