Úprava pŕs - prosím o vyjadrenie lekárov

Lena30
Lena30
16. 11. 2018 · Posledná odpoveď: 21. 11. 2018

Dobrý deň, prosím o vyjadrenie lekárov najlepšie z východného Slovenska či sa s tým dá niečo urobiť.. Bradavky sa vtahujú, kojenie bolo viac než nemožné, dvorce asymetrické obrovské, celkovo neznášam pohľad na ne, z hora bradavky prakticky ani nevidím, bradavky sú citlivé, pekne vystúpia len pri vzrušení alebo chlade.. Mám pocit akokeby som mala zavesené na hrudi 2 vrecia ?? Zaujíma ma samozrejme koľko by stál zákrok. Ďakujem pekne lekárom ktorý vyjadria svoj názor ? na základe toho si operatéra vyberiem ?

Reklama

odpovede (4)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Košice . 21. 11. 2018
Dobrý deň,
po redukčnej mamaplastike a korekčnej plastike bradaviek treba rátať aj s tým že dojčenie nebude možné.
Dobrý deň,
odporúčam Vám tiež osobnú konzultáciu. Pre objednanie sa prosím kontaktujte naše odborné konzultantky na

Pekný deň,
MUDr. Gabriel Šlárko
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Košice . 19. 11. 2018
Dobrý deň,
cenu Vám vieme určiť až po konzultácii a podrobnom vyšetrení, odhadom by to malo byť okolo 2000 eur.
Premium
Košice . 18. 11. 2018
Pekný deň, určite Vám budeme vedieť pomôcť, prsia sa dajú zredukovať a zmodelovať podobne vieme upraviť bradavky a dvorce tak ako si predstavujete. Všetky podrobnosti sa môžte dozvedieť na osobnej konzultácii, kontakty nájdete na
S úctou
MUDr.Miroslav Gluck
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Mastopexia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 8. 2019
Rhinoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 2. 2021
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 7. 2014
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2022
Nadmerné potenie
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 10. 2020
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede
Mezoterapia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 17. 8. 2018
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 12. 2021
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 31. 3. 2022
Mastopexia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 28. 3. 2021

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi