MUDr. Zlata Dančová

MUDr. Zlata Dančová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kukučínova 184/1, Trebišov, Košický kraj
Možnosti financovania
MUDr. Zlata Dančová
MUDr. Zlata Dančová
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Zlata Dančová je majiteľka a lekárka Centra estetickej medicíny a gynekológie v Trebišove. Po štúdiu všeobecného lekárstva sa špecializovala na gynekológiu a estetickú medicínu.Vo svojej práci sa neustále vzdeláva a zlepšuje a svojim klientom tak ponúka profesionálne služby tej najvyššej kvality. Zakladá si však aj na osobitnom a ľudskom prístupe a otvorenej spolupráci, aby od nej klienti a pacienti odchádzali vždy spokojní a radi sa aj vracali. Za svoju dlhoročnú prax si svojou profesionalitou a príjemným vystupovaním získala mnoho verných pacientov a klientov.

MUDr. Dančová má širokú ponuku služieb, ktoré skrášľujú tvár a telo. Klienti si môžu vybrať hneď z niekoľkých omladzujúcich procedúr, akými sú napríklad výplň vrások, konturácia tváre, zväčšenie a hydratácia pier kyselinou hyalurónovou, tekutý lifting,aplikácia botulotoxínu, mezoterapia, plazmaterapia, ktoré pokožku vyživia, omladia a zregenerujú a pomáhajú aj pri vypadávaní vlasov. Ponúka tiež prístrojove ošetrenia tváre a tela pomocou prístroja Hydrafacial a Exilis elite na spevnenie pokožky tváre, krku, dekoltu a tela.

Keďže je MUDr. Zlata Dančová špecializáciou gynekologička, využíva svoje skúsenosti z tohto odboru v aplikácii estetickej medicíny aj na ženské intímne oblasti, tzv. gynekologická estetická medicína. Môžete u nej podstúpiť hneď niekoľko neinvazívnych ošetrení na omladenie intímnych oblastí. Pani doktorka na omladenie používa metódu termoliftingu prístrojom Exilis elite - Ultra Femme 360, čo je inovatívna metóda na neinvazívnu – nechirurgickú vaginoplastiku a labioplastiku, prípadne si môžete nechať upravit a omladiť vonkajšie intímne oblastii aplikáciou vstrebatelnej výplne na báze kyseliny hyalurónovej.

Ak trpíte suchosťou pošvy v čase menopauzy alebo po chemoterapeutickej liečbe, pomože vám aplikáciou špeciálnej kyseliny hyalurónovej do sliznice pošvy.

MUDr. Zlatu Dančovú a jej kliniku TV Clinic nájdete v Trebišove na Kukučínovej. Okrem nej sa o vás postará profesionálny tím zdravotníckeho personálu.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Prax:

  • 14 rokov

Poskytujem služby v jazykoch:

  • Deutsch
  • English

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Áno

Akceptované spôsoby platby:

  • Hotovosť
  • Debetná/kreditná karta
  • Bankový prevod
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.