Laser Valeri

Laser Valeri

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Radvanská 46, Bratislava, Bratislavský kraj
Laser Valeri
Laser Valeri
Žiadne recenzie

Informácie

Laserová epilácia v príjemnom prostredí v Bratislave. Používame Laser Lumenis LightSheer DESIRE. Prídte k nám na epiláciu a pocíťte sebaistotu vo vlastnej koži. Zavolajte nám a objednajte sa. Na mieste nezáleží. Ak máte nechcené chĺpky, my Vám ich odstránime. Nemusíte sa už holiť a stačí Vám navštíviť naše pracovisko niekoľkokrát, kým výsledok bude podľa Vašich predstáv. Laserová epilácia je vhodná pre všetkých, tedaženy aj mužov a je účinná pri všetkých fototypoch pleti. Môžete si nechať odstrániťchĺpky na akejkoľvek časti tela, od malých lokalít ako jehorná pera až po väčšie akochrbát. Veľkou výhodou tejto laserovej epilácie je rýchlosť ošetrenia, minimálna bolestivosť a predovšetkým trvalý výsledok odstránenia nežiadaného ochlpenia.

U nás môžete podstúpiť laserovú epiláciu a odstránenie modrých žiliek. Pri laserovej epilácii energiu laseruabsorbujekorienok vlasu. Počas pulzu lasera sa zvýši teplota v rastových centrách chĺpkov uložených pri korienkoch vlasov. Rastové centrá slúžia na riadenie rastu chĺpkov a určujú ich dĺžku, hrúbku a intenzitu zafarbenia. Zvýšená teplota vedie k poškodeniu rastových centier. Oproti metódam ako holenie, vytrhávanie chĺpkov či odstraňovanie voskom je výhodou laserovej epilácie to, že je trvalá a po ukončení celkového ošetrenia ho netreba viac opakovať.

Pohodlná klinika v Bratislave s najmodernejším laserom. Na našich pracoviskách používame vysokokvalitné diódové lasery renomovanej značky Lumenis. Ponúkame pacientom pohodlie a účinný laserový zákrok v Bratislave. Pre ideálny účinok budete potrebovať 6 - 8 sedení. Prestávka medzi prvými ošetreniami je približne mesiac. A následne sa doba predlžuje. Po ukončení procedúry nie je potrebné meniť životný štýl. Rehabilitácia netrvá dlho, čo je plus pre ľudí s vysokým životným tempom.

Okrem laserovej epilácie môžete u nás podstúpiť aj laserové odstránenie modrých žiliek a ponúkame vám aj masáže. U nás navyše získate špeciálne ceny pri podstúpení viacerých sedení. Naše príjemné priestory nájdete v Bratislave na Radvanskej 46.

Možnosť videokonzultácie:

 • Nie

Poskytujem služby v jazykoch:

 • English
 • pусский язык
 • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

 • Nie

Akceptované spôsoby platby:

 • Hotovosť
 • Bankový prevod

Druh činnosti:

 • Estetické centrum

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovný tím:

 • 1-5 zamestnancov

Pracovisko:

 • Centrum

Hlavné zákroky

Kozmetické ošetrenia

Obrázky (6)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Laserova epilacia pocas dojcenia
Odpoveď odborníka · 17. 10. 2022
Neodporúčame robiť laserovú epiláciu počas dojčenia. Odstránenie ochlpenia nieje na trvalo, ale treba ho opakovať na sedeniach: najprv s väčšou frekvenciou (približne 6 krát) a potom udržiavacie sedenia medzi pol rokom a rokom.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.