Implantát pod sval, alebo žľazu

siska
6. 10. 2009 · Posledná odpoveď: 7. 10. 2009

Dobrý a ešte by som chcela vedieť že aký je rozdiel medzi tým či sa dá implantát pod sval, alebo pod tú žľazu..lebo mne ju bude dávať doktor pod žľazu som nejak v nevýhode oproti tým čo to majú pod svalom? Neviem či sa ho môžem spýtať či mi to môže dať pod sval?..či to záleží na chirurgovi ako operuje..?A môže sa mi stať, že by sa mi posunuli implantáty počas rokov? A keď mam jeden prsník o trošku menši ako druhý nevime či si to môj doktor všimol, tak to mi nemusí vložiť jeden implantát menší a druhý väčší?..nieže potom budem vyzerať divne :)

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Medestic
Medestic
Žiadne recenzie
7. 10. 2009
Nikto z nas netusi aka je Vasa konstitucia, ako vyzera lokalny nalez a tak Vam nevie zodpovedne poradit.
V dnesnej dobe vykonavame vacsinu augmentacii pod sval, nakolko je tam mensie riziko kapsularnej kontraktury, mensie riziko viditelnosti a hmatatelnosti okrajov implantatu. Taktiez riziko pootocenia implantatu je mensie. Bud svojemu doktorovi doverujete,ze vie co robi, alebo skuste konzultaciu u ineho a uvidite ci ma rovnaky nazor.
Pekny vecer
Dr. Dziuban
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň
Banská Bystrica . 7. 10. 2009
Ano, ste v nevýhode.Dr.Cerven./ pri Vasich rozmeroch a váhe/
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 4. 2018
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 1. 2020
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 5. 2016
Vaginoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 10. 2019
Abdominoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 12. 2021
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 8. 2009
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 23. 11. 2020
Abdominoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 15. 8. 2023
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 25. 10. 2017
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 4. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi