MUDr. Zuzana Zárubová
MUDr. Zuzana Zárubová

MUDr. Zuzana Zárubová Premium

(6 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Štefana Moyzesa 25, Trnava, Trnavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Zuzana Zárubová
MUDr. Zuzana Zárubová Premium
(6 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 798 návštevy profilu

MUDr. Zuzana Zárubová je lekárka s atestáciou v odbore neurológia, ktorá sa neskôr začala špecializovať aj na odbor estetickej medicíny. Pôsobí v Trnave a zákroky a ošetrenia estetickej medicíny poskytuje na svojej vlastnej klinike ClinicShine. V tejto oblasti sa naozaj našla, klienti sa teda okrem naozaj odbornej a profesionálnej starostlivosti môžu tešiť na príjemnú pozitívnu atmosféru a lekára, ktorý svoju prácu vykonáva s radosťou a úsmevom. Celá spolupráca medzi MUDr. Zárubovou a klientom sa začína dôkladnou konzultáciou, počas ktorej pani doktorka zistí, čo klienta trápi a aký výsledok očakáva a následne zostaví to najlepšie riešenie pre jeho individuálnu situáciu. MUDr. Zárubová si zakladá na používaní moderných a najmä efektívnych metód a postupov, aby svojim klientom zaručila výsledky, po akých túžia. Aj preto sa jej spokojná klientela neustále rozrastá.

MUDr. Zárubová a jej klinika ClinicShine ponúkajú široké portfólio služieb estetickej medicíny. Stali sa prvým pracoviskom na Slovensku, kde sa realizovalo revolučné ošetrenie Endolift®. Endolift® je nová metóda, ktorá pomôže redukovať ovisnutú kožu a nahromadený tuk a to všetko minimálne invazívne. Používa sa na redukciu ovisnutej kože na tvári s liftingovým efektom, ale je možné ho použiť aj na iné časti tela na redukciu tuku a celulitídy, napríklad na bruchu, stehnách či pažiach. Vďaka koncovke na Endolift® Light Scan pani doktorka vykonáva tiež minimálne invazívne frakčné ošetrenie pleti, ktoré dokáže vyriešiť viaceré drobné nedokonalosti - jazvy, rosaceu, jemné vrásky či dokonca celulitídu. Medzi ďalšie ošetrenia, ktoré môžu klienti u MUDr. Zárubovej podstúpiť, patrí PRP - plazmaterapia - ošetrenie vlastnou plazmou, kedy sa odoberie krv, scentrifuguje a odstredí sa na čistú krvnú plazmu, ktorá sa aplikuje priamo na tvár, telo alebo na vlasy pri alopécii. Môže byť bez alebo s kyselinou hyaluronovou. Známaje aj ako "Draculoterapia" Ide o bezpečnú a veľmi účinnú metódu s regeneratívnymi schopnosťami. Ďalšími obľúbenými službami sú aplikácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej alebo tiež neinvazívna chirurgia pomocou prístroja Plaxpot. Ten dokáže bez skalpela upraviť ovisnuté viečka či vyhladiť vrásky a vypnúť pokožku.

Personál kliniky ClinicShine tvorí okrem MUDr. Zuzany Zárubovej aj zdravotná sestra Mgr. Iveta Kruželová, ktorá dopĺňa príjemné prostredie pracoviska a so záujmom sa stará o každého jedného klienta.

Novinkou u MUDr. Zárubovej je prístroj EndyMed PRO, ktorý je vďaka inovatívnej technológii 3 DEEP RF najvýkonnejším a najzameranejším rádiofrekvenčným ošetrením. Fokusovane pôsobí v troch vrstvách tkaniva do hĺbky dermis a bezbolestne remodeluje kolagén v pleti. Výsledkom je omladená a spevnená pleť.

MUDr. Zárubovú a jej kliniku ClinicShine môžu klienti navštíviť v Trnave na ulici Štefana Moyzesa.

Hlavné zákroky

Rádiofrekvencia

V ClinicShine disponujeme novinkou na slovenskom trhu v oblasti rádiofrekvenčných ošetrení - prístrojom EndyMed PRO, ktorý je poháňaný technológiou 3 DEEP RF, vďaka čomu je výkonnejší než ostatné RF ošetrenia. Pôsobí do hĺbky dermis a podporuje tvorbu kolagénu, čím omladí a vyplne pleť.

Recenzie (6)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pani doktorka mala profesionálny prístup, oceňujem precíznosť. Výsledok práce skvelý, podľa predstáv pacienta.

Veľmi milý prístup sestričky aj pani doktorky. Krásne vysvetlené, samotný zákrok takmer bezbolestný. Na úplný výsledok si musím ešte počkať, ale zatiaľ veľká spokojnosť.

Perfektný prístup pani doktorky aj sestričky. Vysoko profesionálne prevedený úkon. Chválim a odporúčam.

Na Clinic Shine - som absolvovala Endolift - zákrok bol rýchly a hojenie bezproblémové. MUDr. Zarubova je veľmi profesionálna , milá a ochotná . Pani doktorka pracovala s citom a dala si záležať na detailoch. S výsledkom som nadmieru spokojná. Vrel...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Zuzana Zárubová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (8)

Videá (1)

Požiadajte MUDr. Zuzana Zárubová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (4)

Lekári z pracoviska

Požiadajte MUDr. Zuzana Zárubová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!