Poškodené svaly panvového dna

FAQ
FAQ
4. 10. 2019 · Posledná odpoveď: 7. 10. 2019

Po dvoch vaginálnych pôrodoch mám veľmi povolené steny pošvy, pokles maternice a poškodené svaly panvového dna. Som rok a pol od posledného pôrodu, snažím sa pravidelne posilňovať svaly panvového dna cvičením, ale bez reálneho výsledku. Je pre mňa vhodný laser alebo skôr chirurgické riešenie (vaginoplastika)? Na koho sa mám obrátiť pre konzultáciu?

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Dobrý deň,
súhlasím s kolegom. Odporúčam Vám osobnú konzultáciu. Pre ďalšie informácie a objednanie sa, prosím, kontaktujte naše odborné konzultantky na

S pozdravom
MUDr. Jozef Fedeleš, Ph.D.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MB CLINIC
Bratislava . 4. 10. 2019
Laser môže pozitívne ovplyvniť pevnosť pošvových stien a podslizničných tkanív a tým zlepšiť daný problém. Z praxe však vieme, že pri vážnejších poškodeniach panvového dna je nutná dlhodobá rehabilitácia kombinovaná s operačným riešením, keďže ide o komplexný problém viacerých svalových štruktúr. Odporúčame sa objednať na konzultáciu a vstupné vyšetrenie na našej klinike. S pozdravom, MUDr. Matej Böhmer, MB Clinic
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 10. 2009
Abdominoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 12. 2021
Abdominoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 15. 8. 2023
Botulotoxín
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 5. 3. 2020
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 5. 2015
Zväčšenie pier
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 6. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 11. 2017
Abdominoplastika
11 odpovedí, najnovšia odpoveď: 8. 8. 2013
Abdominoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 1. 6. 2013
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 1. 2018

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi