MUDr. Nikola Tokárová
MUDr. Nikola Tokárová

MUDr. Nikola Tokárová

Premium
(10 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Mudrochova 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
WhatsApp
MUDr. Nikola Tokárová
MUDr. Nikola Tokárová Premium
(10 Recenzií)·100% odporúča
WhatsApp

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 1834 návštev profilu

MUDr. Nikola Tokárová je skúsená lekárka zameriavajúca sa na estetickú medicínu, ktorá si v Bratislave založila vlastnú kliniku Vultus Clinic. Vyštudovala všeobecné lekárstvo na Univerzite Komenského v Bratislave. MUDr. Tokárová sa vždy zaujímala o krásu a zdravie a vďaka citu pre estetiku ju to doviedlo až do jej odboru. Pre svojich klientov je odhodlaná prinášať tie najmodernejšie a najúčinnejšie postupy a zákroky, preto sa často zúčastňuje na vzdelávacích workshopoch a kongresoch, napríklad workshop aplikácie Radiesse, biodermálnych nití Bijou, výplňových materiálov Teoxane či workshop realizácie Endoliftu, čo je úplne nová metóda minimálne invazívneho laserového liftingu a lipolýzy. Vultus Clinic sa teda stalo jedným z prvých pracovísk, ktoré tento zákrok na Slovensku vykonávajú. Odbornosť a inovatívne postupy však MUDr. Tokárová dopĺňa aj svojim príjemným a ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou s klientom, vďaka čomu dokáže pre každého klienta nájsť to najvhodnejšie riešenie a pozdvihnúť jeho prirodzenú krásu aj sebavedomie.

V portfóliu služieb, ktoré MUDr. Tokárová na jej klinike Vultus vykonáva, klienti nájdu všetky obľúbené zákroky na omladenie pleti. Patrí medzi ne napríklad už spomínaný Endolift, ktorý dokáže vyriešiť ovísajúcu pokožku na tvári a krku, no pomôže aj s usadeným tukom na rôznych častiach tela, ako sú zadok, boky, stehná alebo brucho. Ďalším zákrokom je aplikácia botulotoxínu, a to ako na odstránenie vrások či Nefertiti lift, tak aj na zúženie tváre, odstránenie tzv. gummy smile alebo odstránenie nadmerného potenia. MUDr. Tokárová je tiež odborníčkou na niťový lifting Bijou, aplikáciu kyseliny hyalurónovej (výplň vrások, zväčšenie pier), mezoterapiu či plazmaterapiu. Každému ošetreniu či zákroku predchádza dôkladná konzultácia s klientom, počas ktorej MUDr. Tokárová zistí, po akom výsledku klient túži a rozhodne, akým zákrokom alebo kombináciou zákrokov ho vie docieliť.

MUDr. Nikola Tokárová svojich klientov rada privíta v krásnych nových priestoroch svojej kliniky Vultus Clinic v Bratislave v mestskej časti Rača.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Kozmetické ošetrenia

Dermatológia

Facelift

Vo Vultus Clinic ponúkame inovatívny minimálne invazívny laserový lifting ENDOLIFT®, ktorý dokáže redukovať ovisnutú kožu a zároveň nahromadený tuk.
Od: 800 €

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (10)

5.0
10 Recenzií · 100% odporúča
Botulotoxín

Podstúpila som aplikáciu botulotoxinu do žuvacích svalov pre bruxizmus a výsledkom bola okrem zmiernenia skripania zubami aj zúžená sánka:) bola som zatiaľ 2x, zákrok bol rýchly a bezbolestný. Pani doktorka je milá, trpezlivá a precízna nehovoriac o...Čítať ďalej

Pani Doktorka je veľmi príjemná ,odporúčam , maximálne spokojná .. Ďakujem ! :)

Botulotoxín

Pani doktorka je veľmi šikovná a ústretová. Bola som u nej na Botox a vyzerá to super! praca je precízna a prídem aj nabudúce.

Veľmi milá, príjemná a ochotná pani doktorka ktorá všetko vysvetlí, má normálne ceny a peknú robotu, aj keď má veľa práce človek sa tam necíti ako na páse, práve naopak. Určite sa ešte vrátim a budem pani doktorku odporúčať.

MUDr. Nikola Tokárová
MUDr. Nikola Tokárová · 15. 5. 2023

Ďakujem :)

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Nikola Tokárová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (27)

Požiadajte MUDr. Nikola Tokárová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!