velkost poprsia

simcurik
29. 9. 2009 · Posledná odpoveď: 31. 10. 2011

dobry den, bola som na konzultacii u jedneho pana doktora a ten po odmerani mojich prs ( 100 x 3 - neviem co to znamena ) povedal ze viac ako 180ml sa mi tam nezmesti lebo mam vraj uzky hrudnik, mne sa to zda ale tak ze sa mi moc prsia nezvacsia. Ved ked som videla rozne fotky dievcat pred a po operacii tak bolo videt ze z 0 - 1 prs sa dali dat spravit aj 3ky prsia. Nemam z toho teda moc dobry pocit, ozaj sa mi tam viac nezmesti? za odpoved velmi dakujem

Reklama

odpovedí (6)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Najlepšia odpoveď
prajem vam dobry den,
augmentacie prsnikov pod 250 cc su velmi zriedkave, i pri tzv detskych hrudnikoch. kazdopadne, akykolvek hrudnik, i prsniky pred operaciou je potrebne vidiet. az potom mozeme zodpovedne povedat, aky tvar a velkost impl. je vhodna. z pozdravom, dr d guba, ULk
Premium
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Trnava . 31. 10. 2011
Prajeme vam dobry den, je potrebne vas vidiet a posudit stav, az potom sa rozhodnut, aka velkost je vhodna!
ak mate zaujem o konzultaciu, prosim kontaktujte nas spatne mailom, alebo, priamo.
S pozdravom, dr D Guba, PhD, primar Odd. plast chirurgie ULK, Bratislava
MUDr. Miloš Petráš
Kežmarok . 29. 9. 2009
Dobrý deň prajem,predpokladám,že sa jedná o omyl,prepočutie alebo preklep,ako už kolegovia uviedli,operácia s veľkosťou implantátov pod 240 ml je neobvyklá alebo nič neriešiteľná.Aby sa dosiahol želateľný efekt, implantáty 240 ml sú minimum.Samozrejme k určeniu správnej resp. Vám vyhovujúcej veškosti je potrebná osobná konzultácia - rád by som Vám ponúkol svoje služby v Tatranskom centre estetickej a plastickej chirurgie ak máte záujem môžete nás kontaktovať.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
dobry den
100 x 3 je naozaj zvlastny rozmer, mozno je to nejaky preklep v sprave, kazdopadne objem, rozmery a vysledna velkost su otazkou dohody a najdenia kompromisu, vo vseobecnosti vsak naozaj 250 ml je taky minimalny standard a muselo by ist o vemi vynimocnu situaciu aby nebolo mozne vlozit implantat tejto velkosti. Kazdopadne vas radi uvidime na osobnej konzultacii v nasom centre v Kosiciach, objednajte sa.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň
Banská Bystrica . 29. 9. 2009
100x3 neviem ani ja co znamena, tak sa netrapte. Napriek tomu, ze sa hovori, ze pacientku treba vidiet
si dovolim tvrdit, ze mate pravdu.Myslim, ze som videl a robil pacientky aj s tymi najmensimi hrudnikmi, ale sucasne trendy su take, ze pod 240 ml sa ani nejde. Muselo by to byt prienie pacientky. S pozdravom MUDr. Cerven.
Premium
MUDr. Jozef Hedera
Bratislava . 29. 9. 2009
Veľkosť implantátu a tým aj výsledok konečného zvačšenia prsníka závisia od od rozmerov hrudníka a predoperačnej veľkosti prsníka.Pokiaľ máte pochybnosti o navrhovanej veľkosti,pozývam Vás na bezplatnú konzultáciu spojenú s meraním do našeho centra Interklinik.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi