MUDr. Jozef Hedera
MUDr. Jozef Hedera

MUDr. Jozef Hedera Premium

(58 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 26 hodín
MUDr. Jozef Hedera
MUDr. Jozef Hedera Premium
(58 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Jozef Hedera v roku 1996 úspešne ukončil vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Po slávnostnej promócii nastúpil na II. Chirurgickú kliniku Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, kde zostal jeden rok. V roku 1997 začal pracovať na Klinike plastickej chirurgie LFUK vo Fakultnej nemocnici v Bratislave. Tam zostal až do roku 2008.

Medzitým v roku 1999 úspešne získal atestáciu I. stupňa v odbore chirurgia a v roku 2004 zase atestáciu z plastickej chirurgie. Od roku 2007 do roku 2018 tiež pracoval v Centre zdravia a krásy - Interklinik. Od roku 2019 je súčasťou tímu lekárov Concept Clinic.

MUDr. Jozef Hedera sa pravidelne zúčastňuje odborných lekárskych sympózií a kongresov, nielen domácich, ale aj v zahraničí (v Českej republike, ako i USA). Vlastní celú radu rôznych certifikátov a má za sebou niekoľko kurzov týkajúcich sa napríklad vlasovej transplantácie, liposukcie, implantátov prsníkov či aplikácii botulotoxínu. Na postgraduálnom štúdiu sa zaoberal rekonštrukciou kĺbov ruky.

Vrátane práce v ambulancii pracoval MUDr. Hedera aj päť rokov na Lekárskej fakulte UK v Bratislave, kde prednášal mladým medikom. Cudzia mu nie je ani publikačná činnosť, pričom aktívne publikuje články v odbornej literatúre.

Je členom rady odborných spoločností, napríklad Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej spoločnosti plastickej chirurgie a spoločnosti International Confederation of Plastic and Reconstructive and Aesthetic Surgery. Taktiež je súčasťou výboru Slovenskej spoločnosti chirurgie ruky.

Aktuálne zastáva MUDr. Jozef Hedera funkciu plastického chirurga na klinike Concept Clinic. Tam sa zaoberá predovšetkým zväčšením prsníkov, transplantáciami vlasov, liposukcii, plastickým operáciami očných viečok a korekciami nosa.

Aktuálne zastáva MUDr. Jozef Hedera funkciu plastického chirurga na klinike Concept Clinic. Tam sa zaoberá predovšetkým zväčšením prsníkov, transplantáciami vlasov, liposukcii, plastickým operáciami očných viečok a korekciami nosa. Klinika: Klinika Concept Clinic sídli v Bratislave. Poskytuje služby z oblasti plastickej chirurgie, estetickej dermatológie a internej medicíny.

Klinika disponuje exkluzívnym interiérom v súlade s filozofiou feng-shui, pričom jej hlavným cieľom je zabezpečiť klientovi maximálny komfort a pohodlie. Súčasťou kliniky je profesionálny tím odborníkov – špecialistov, ktorí sa snažia klientom splniť ich priania a predstavy. Ide o pracovisko certifikované podľa štandardov certifikácie TÜV a GCR.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Asociácie a vyznamenania:

  • Slovenská lekárska komora

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Dermatológia

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (58)

5.0
58 Recenzií · 100% odporúča
Zväčšenie pŕs

Som veľmi spokojná s výsledkom operácie, augumentacia plus úprava, výsledok skvelý, pan doktor mi pomohol s výberom veľmi dobre primerane k mojej postave, prsia už mám teraz 6 rokov a hneď rok po operácií som mala dieťa a môžem povedať že mi pomáhajú...Čítať ďalej

Skvelý profesionálny prístup pána doktora. S výsledkom som nadmieru spokojná.

Zväčšenie pŕs

Pred týždňom som absolvovala augmentáciu pra u pana doktora - 395 ml Mentor, pod sval, som veľmi spokojna s výsledkom, pristupom pana doktora, celou klinikou, každy ma užasny pristup. Pan doktor je profesional, som rada, ze som sa mu zverila do ruk,...Čítať ďalej

Zväčšenie pŕs

Operácia: ZDVIHNUTIE PRSNÍKOV (MASTOPEXIA, BREAST LIFT) A ZVÄČŠENIE (AUGMENTÁCIA) PRSNÍKOV SILIKÓNOVÝMI IMPLANTÁTMI V RÁMCI JEDNEJ OPERÁCIE S výsledkom som veľmi spokojná , pán doktor odviedol výbornú prácu, za čo sa mu chcem poďakovať a z mojich...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Jozef Hedera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (48)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (67)

Požiadajte MUDr. Jozef Hedera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (10)

Reoperácia mäkkej časti nosa
Odpoveď odborníka · 24. 4. 2019

Zdravim Vas, bohuzial ste nepublikovali fotografie,takze sa tazko k Vasim pocitom vyjadrit.Dlzkou nosa sa mysli vzdialenost od korena nosa medzi očami az po jeho špičku.Projekcia nosa je vzdialenost od hornej pery po špičku.Niektoré úpravy...

Čítať ďalej
Odstranenie prsnych implantatov
Odpoveď odborníka · 11. 10. 2010

Dobry den,

Najprv je potrebne prist na osobnu bezplatnu kobnzultaciu, na ktorej Vam po osobnej prehliadke zodpoviem na vsetky Vase otazky tykajuce sa zakroku. Prosim v pripade zaujmu nas kontaktujte Dakujeme.

So srdecnym pozdravom, Mudr.Jozef...

Čítať ďalej
značka implantatov
Odpoveď odborníka · 16. 12. 2009
Neexistuje akysi rebricek kvality implantatov.Kazda znacka ma svojich fanusikov medzi chirurgami,ktori sa rozhoduju najma na zaklade svojich osobnych skusenosti s danou znackou. S pozdravom MUDr.Jozef Hedera
Labioplastika a klitoris
Odpoveď odborníka · 16. 12. 2009
Dobrý deň, touto problematikou sa zaoberá naša klinika. Môžete sa kedykoľvek objednať na osobnú konzultáciu, ktorá je bezplatná. s pozdravom, MUDr.Jozef Hedera
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Kliniky

Požiadajte MUDr. Jozef Hedera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!