Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

2. 6. 2023

Korekcia horných očných viečok

Stojí to za to

O lekárovi

2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
Hodnotenie:
Operaciu som podstupila nakolko som sa uz dlhsie na ňu chystala …. Očne viečka som mala viditelne padnute na riasach čo bolo vidieť na fotografiach , nemohla som si maľovať tiene , očne linky… Som velmi spokojna ze som tuto korekciu podstupila a ze som sa dostala k Mudr. Bumberovi… perfektny prístup, pekna práca.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Na Klinike Life Med Clinik v Pezinku som podstupila korekciu hornych ocnych viecok… prístup bol na profesionalnej úrovni . Operacia prebiehala bezbolestne v lokálnej anestéze, 2 a 3 deň boli opuchy, potom postupné odpúchanie . O tyždeň od operácie výber štychov, čo bolo uuplne v pohode do pár minutiek.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Blepharoplastika u MUDr. Brezovej

Touto cestou chcem vyjadriť poďakovanie MuDr. Barbore Brezovej, PhD. nielen za jej, ak môžem zatiaľ posúdiť, vysoko profesionálny lekársky výkon, ale tiež za jej nesmierne ľudský citlivý prístup. Želám si iba, aby takýchto odborníkov bolo na...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.