Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

29. 7. 2023 · Aktualizácia: 9. 10. 2023

Transplantácia vlasov, MUDr. Andrea Nestorová

Stojí to za to
Približná cena: 2.100 €
141492
141493
141494

Hodnotenie MiroslavN:

K zákroku som sa odhodlal kvôli rednúcim vlasom. Doktorku Nestorovú som si vybral z toho dôvodu, že na základe recenzií som ju považoval za vysoko odbornú osobu, ktorá sa tomuto typu zákroku venuje roky a má skúsenosti. Následne som si s ňou dohodol konzultáciu, na ktorej ma informovala o potrebnom počte štepov aj o tom, ako zákrok prebieha. V deň zákroku prebiehalo všetko viac menej bez problémov, necítil som žiadnu bolesť, nepríjemné bolo iba pichnutie anestézie, ale transplantácia celkovo nebola nepríjemná. Kvôli zvýšenej krvácavosti aj jemnosti vlasov mi napokon bol implantovaný menší počet štepov, na čo ma počas zákroku upozornila lekárka. Tá s pacientom komunikuje, atmosféra na klinike je uvoľnená a nesie sa v priateľskom duchu. Po zákroku sa zaujíma o pacientov stav a odporúča mu, ako sa starať o implantovanú oblasť. Doktorku Nestorovú odporúčam všetkými piatimi a na klinike som rozhodne nebol posledný raz, keďže plánujem absolvovanie vlasovej mezoterapie.

K zákroku som sa odhodlal kvôli rednúcim vlasom. Doktorku Nestorovú som si vybral z toho dôvodu, že na základe recenzií som ju považoval za vysoko odbornú osobu, ktorá sa tomuto typu zákroku venuje roky a má skúsenosti. Následne som si s ňou dohodol konzultáciu, na ktorej ma informovala o potrebnom počte štepov aj o tom, ako zákrok prebieha. V deň zákroku prebiehalo všetko viac menej bez problémov, necítil som žiadnu bolesť, nepríjemné bolo iba pichnutie anestézie, ale transplantácia celkovo nebola nepríjemná. Kvôli zvýšenej krvácavosti aj jemnosti vlasov mi napokon bol implantovaný menší počet štepov, na čo ma počas zákroku upozornila lekárka. Tá s pacientom komunikuje, atmosféra na klinike je uvoľnená a nesie sa v priateľskom duchu. Po zákroku sa zaujíma o pacientov stav a odporúča mu, ako sa starať o implantovanú oblasť. Doktorku Nestorovú odporúčam všetkými piatimi a na klinike som rozhodne nebol posledný raz, keďže plánujem absolvovanie vlasovej mezoterapie. Je to skutočná odborníčka a sympatická osoba so skvelým prístupom.

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.