MUDr. Andrea Nestorová

MUDr. Andrea Nestorová Premium

(21 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Vojvodská 8, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 38 hodín
MUDr. Andrea Nestorová Premium
(21 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • 1355 návštev profilu

Miestom vysokoškolského štúdia MUDr. Nestorovej sa stala Lekárska fakulta Univerzity Karlovej v Prahe. Po jej ukončení absolvovala predatestačnú prípravu zameranú na oblasť dermatovenerológie, vďaka ktorej úspešne získala z tohto odboru aj atestáciu.

Prvým pracoviskom MUDr. Nestorovej bola Krajská nemocnica v Karlových Varoch. Cenné skúsenosti však nadobudla aj pri zákrokoch vo Fakultnej nemocnici Motol. Sériu pracovísk predatestačnej prípravy zakončila na súkromnej klinike v Prahe. Práve tam sa začala aktívne venovať korektívnej dermatológii so špecializáciou na diagnostiku a liečbu vypadávania vlasov.

Vedomosti o vlasovej pokožke a problémoch s vlasmi si rozšírila v Moskve, konkrétne na Lomonosovej univerzite, ktorá bola strediskom jej odbornej stáže, podobne ako aj Paríž, odkiaľ si taktiež odniesla certifikát oprávňujúci vykonávanie transplantácie vlasov za pomoci FUE Trans- F.E.R liečebnej metódy.

Aktuálne pracuje opäť v súkromnom sektore vo svojej vlastnej praxi NESTORY medical centre. O dôveru svojich pacientov sa MUDr. Nestorová uchádza kvalitou a profesionalitou svojich služieb, ktoré získala rokmi skúseností a záujmom o svoj odbor, ale aj osobitým a milým prístupom ku každému, kto sa rozhodne zveriť do jej rúk. Okrem jej súkromnej praxe sa však môžete s MUDr. Nestorovou stretnúť aj v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura, kde pôsobí ako lekárka so zameraním na dermatovenerológiu.

Ako sme už načrtli MUDr. Andrea Nestorová sa prioritne zameriava na transplantáciu vlasov prostredníctvom špeciálnej metódy F.U.E Trans-F.E.R. Tá je vykonávaná robotom NeoGraft, ktorý patrí medzi celosvetovo uznávané prístroje. S prihliadnutím na typ pokožky a celkovú štruktúru vlasov môže lekár nastaviť na prístroji nielen veľkosť ihly, silu satia, ale aj rýchlosť otáčania sa dierkovača. Pri zákroku lekárka najskôr odoberie štepy, ktoré následne namočí do nádobky so sterilným roztokom až do samotnej implantácie. Vzhľadom na to, že zákrok je neinvazívny, pacient nemá po ňom jazvy, ba čo viac, doba rekonvalescencie je podstatne kratšia.

Sídlo NESTORY medical centre nájdete v Košiciach na Vojvodskej 8.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Česká lekárska komora

Recenzie (21)

4.7
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Po dlhom odhodlávaní sa pre transplantáciu vlasov som nakoniec oslovil pani Doktorku Nestorovú a určite nič neľutujem. Celý zákrok bol svojim spôsobom zážitok a neuveriteľný bol aj záujem pani doktorky po zákroku o môj aktuálny stav. Dnes s liečbou h...Čítať ďalej

Transplantácia vlasov, metódou FUE Neograft. maximálna spokojnosť so samotným zákrokom aj príjemnej atmosféry počas zákroku. Odporúčam.

Vzhľadom k mojej vrodenej predispozícii riedkych vlasov hlavne v prednej časti som sa rozhodol pre transplantáciu. S mojim problémom som oslovil pani MUDr. Nestorovu, ktorá je úprimne najlepšia, najmilšia profesionálka s takym prístupom samozrejme aj...Čítať ďalej

Profesionálny a priateľský prístup k pacientovi. Určite odporúčam! Ďakujem krásne za všetko :)

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: MUDr. Andrea Nestorová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (15)

Zobraziť ďalšie príbehy

Požiadať o konzultáciu

Požiadajte o konzultáciu v navrhovanom čase. Lekár/Klinika Vás bude pre potvrdenie obratom kontaktovať.

Objednať konzultáciu v:
Požiadať o konzultáciu
Pondelok 23/05 Utorok 24/05 Streda 25/05 Štvrtok 26/05 Piatok 27/05

Obrázky (5)

Požiadajte: MUDr. Andrea Nestorová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Požiadajte: MUDr. Andrea Nestorová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!