Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

4. 2. 2023 · Aktualizácia: 10. 10. 2023

Transplantácia vlasov - Nestory Košice - MUDr. Andrea Nestorová

Stojí to za to
Približná cena: 6.000 €

O lekárovi

Hodnotenie:
Absolvoval som zákrok Transplantácie vlasov na klinike Nestory v Košiciach u pani doktorky MUDr. Andrei Nestorovej. Pre transplatáciu som sa rozhodol nakoľko som mal vypadané vlasy vo frontálnej časti a na temene. Po konzultácii mi bolo počas dvoch dní implantovaných 3000 štepov. Zákroku som sa spočiatku obával a dlho som nad ním uvažoval. Nakoniec vyhrala túžba mať vlasy nad strachom z ihiel :) a musím povedať, že sa naozaj nie je čoho obávať. Zákrok prebiehal úplne bezproblémovo. Atmosféra na klinike bola výborná. Pani doktorka a sestrička boli maximalne milé a ustretové. Počas transplantácie som cítil bolesť len počas aplikácie anestézie - približne 3 minúty z 8 hodinovej operácie :) Ak dokážete vydržať injekciu u zubára tak určite zvládnete aj transplantáciu vlasov. S výsledkom som zatiaľ maximálne spokojný. S prístupom pani doktorky pred, počas a po operácii, tak isto. Už len dúfam, že sa všetko pekne uchytí a budem si užívať to, čo väčšina považuje za samozrejmosť :)
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Absolvoval som zákrok Transplantácie vlasov na klinike Nestory v Košiciach u pani doktorky MUDr. Andrei Nestorovej. Pre transplatáciu som sa rozhodol nakoľko som mal vypadané vlasy vo frontálnej časti a na temene. Po konzultácii mi bolo počas dvoch dní implantovaných 3000 štepov. Zákroku som sa spočiatku obával a dlho som nad ním uvažoval. Nakoniec vyhrala túžba mať vlasy nad strachom z ihiel :) a musím povedať, že sa naozaj nie je čoho obávať. Zákrok prebiehal úplne bezproblémovo. Atmosféra na klinike bola výborná. Pani doktorka a sestrička boli maximalne milé a ustretové. Počas transplantácie som cítil bolesť len počas aplikácie anestézie - približne 3 minúty z 8 hodinovej operácie :) Ak dokážete vydržať injekciu u zubára tak určite zvládnete aj transplantáciu vlasov. Prvý deň mi bolo implantovaných 1500 štepov do frontálnej časti. Mal som mierny opuch, ktorý postupne zmizol. Pooperačné bolesti žiadne. Druhý deň som sa odviezol taxikom. Taxikár rýchlo zabrzdil a ja som si v taxíku otrel hlavu. Rýchlo som pozbieral 4 vypadané štepy, ktoré mi naštastie dokázala pani doktorka rýchlo vrátiť namiesto :) Náslene zákrok pokračoval štandardne - anestéza, odber vlasov z darcoveskej oblasti, obed (ráno si vyberiete z obedového menu, obed je v cene zákroku). Po obede anestéza, dierkovanie a implantácia vlasov do dierok. Počas odberu vlasov som si trochu aj pospal. V pozadí beží počas operácie televízor, takže sa minimálne sústredite na zákrok a citíte sa ako doma. V druhej časti už sedíte a môžete si vybrať, čo budete sledovať. S výsledkom som zatiaľ maximálne spokojný. S prístupom pani doktorky pred, počas a po operácie tak isto. Už len dúfam, že sa všetko pekne uchytí a budem si užívať to, čo väčšina považuje za samozrejmosť :) Čo sa týka ceny - platil som 2 eura za štep - cenu považujem za primeranú, nakoľka operácia bola vykonaná pomocou prístroja NeoGraft. Klinika je nová, čistá, pekná. Atmosféra uvoľnená až priateľská - to sú tiež faktory, za ktoré sa oplatí aj priplatiť. Dnes - deň po zákroku necítim žiadne bolesti. Opuch je minimálny. Cítim iba mierny tlak v oblasti, kde mi boli vlasy implantované.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.