Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

12. 6. 2017 · Aktualizácia: 20. 6. 2017

v dobrých rukách u dr Mládeka, Nitra

Stojí to za to
Približná cena: 3.220 €

O lekárovi

Hodnotenie:
v dobrých rukách u dr Mládeka, Nitra
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

U dr. Mládeka som vedela, že som v dobrých rukách, tak som sa vôbec nebála a výsledok aj naozaj stojí za to. Som maximálne spokojná všetko prebehlo bez problémov a jediné čo banujem, že som sa neodhodlala skôr. Nie je sa čoho báť u pána Dr. Mládeka máte výsledok zaručený. 7 týždňov po operáci mám prsia úplne mäkké a krásne ani neviem, že nejaká operácia bola. Pána doktora naozaj odporúčam.

1

Komentár (1)

Ahoj, to máš super, že sú prsia už ako tvoje :) Predpokladám, že už nosíš normálnu podprsenku, aké číslo si kupuješ? A aké implantáty máš - značka, tvar, profil? Foto by si nemohla vložiť?
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Velke dakujem za krasne prsia

Dobry den pre vsetkych co by si radi dali urobit krasne prsia,chcela by som sa a ja podelit s vami o tu radost ze mam nove prsia.Rozhodla som sa preto si dat zvatsit ze som mala velmi male prsia a mojim davnym snom bolo dat si ich aspon o trochu...

Čítať ďalej
Super odborník

Bola som na augmentácii u pána doktora Imricha Kováča v Avelane clinic. Mala som na neho odporučenie od svojej kamarátky, ktorú tiež operoval a je veľmi spokojná. Od prvej chvíle pôsobí doktor Kováč príjemným dojmom, je milý a veľmi dôsledný....

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.