Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

12. 6. 2017 · Aktualizácia: 11. 10. 2023

v dobrých rukách u dr Mládeka, Nitra

Stojí to za to
Približná cena: 3.220 €

O lekárovi

Hodnotenie:
v dobrých rukách u dr Mládeka, Nitra

U dr. Mládeka som vedela, že som v dobrých rukách, tak som sa vôbec nebála a výsledok aj naozaj stojí za to. Som maximálne spokojná všetko prebehlo bez problémov a jediné čo banujem, že som sa neodhodlala skôr. Nie je sa čoho báť u pána Dr. Mládeka máte výsledok zaručený. 7 týždňov po operáci mám prsia úplne mäkké a krásne ani neviem, že nejaká operácia bola. Pána doktora naozaj odporúčam.

1

Komentár (1)

Ahoj, to máš super, že sú prsia už ako tvoje :) Predpokladám, že už nosíš normálnu podprsenku, aké číslo si kupuješ? A aké implantáty máš - značka, tvar, profil? Foto by si nemohla vložiť?
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Rady a skusenosti
Ahojte. Chcela by som sa spytat, ci niekto z vas pozna alebo ma nejake skusenosti s MUDr. Gabrielom Marsalom? Kedze som ho tu v "lekari a kliniky" nenasla. Zvazujem u neho augmentaciu. Za vase rady a skusenosti vopred dakujem.
Šport po augmentácii pŕs

Nájdem medzi nami aktívne športovkyne? Ako ste zvládali prechod z "malých na veľké?" Neobmedzujú? Držia si tvar? Mám navrhnuté 330 slzičkové, po rokoch odhodlávania aj termín koncom septembra, no mám obavy, či všetky aktivity budem môcť bez...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.