Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

26. 6. 2018 · Aktualizácia: 10. 1. 2019

Obriezka v lokálnej anestéze

Stojí to za to
Približná cena: 350 €

O lekárovi

Hodnotenie:
Obriezka v lokálnej anestéze
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Zákrok bol vykonaný v lokálnej anestéze, napriek akútnemu problému cirkumcízie, nakoľko som mal už problém i pri malej potrebe. Musím podotknúť, že zákrok bol skoro bezbolestný vďaka precíznej práci pani doktorky ako aj milej sestričky. Ľudský prístup, príjemné prostredie, profesionálna práca, čo som si mohol priať viac. Iba dodať, že ďakujem pani doktorka.

2

Komentáre (2)

Ahoj, gratulujem k spokojnosti a hlavne k odvahe. Bolo potrebné po zákroku používať nejaké špeciálne mydlo alebo masť na hojenie? Po akom čase si mohol pod sprchu?
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Hojenie po obriezke úplne super

Som 3dni po zákroku . Hojenie úplne super, žiadne krvácanie . Pán doktor všetko vysvetli ako ranu ošetrovať Atd . Celkový dojem zo zákroku je super . Vždy som si myslel, že to bude viac bolestivé, popravde som necítil nič. Trochu budete cítiť...

Čítať ďalej
Reoperacia obriezky

Dobry den. Mam zaujem o reoperaciu obriezky tak aby som mal kožu na penise natiahnutu aj v klude. Predkozku nemam. Povodna obriezka bola urobena tak ze predkozku mi lekar odobral ale kožu z hiadela penisu mi nezobral tak ako som chcel. Je mi...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.