Motivon Clinic

(10 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Liscie Udolie 43, Bratislava, Bratislavský kraj
Možnosti financovania
Motivon Clinic
(10 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

V luxusných priestoroch centra plastickej a estetickej chirurgie Motivion Clinic si môžete užívať nadštandardnú starostlivosť, pretože tu nájdete moderné ambulancie, ktoré sú zariadené len tými najšpičkovejšími technológiami. Úplný komfort nájdete aj v exkluzívnych izbách, ktoré tu na vás čakajú.

Našu kliniku estetickej medicíny nájdete v hlavnom meste v príjemnej lokalite na okraji Líščieho údolia, kde aj napriek perfektnej dostupnosti z centra nájdete pokoj prírody.

Motivon Clinic poskytuje služby najvyššej úrovne. Spokojnosť klientov je pre nás na prvom mieste. Zakladáme si na osobitom, dôslednom a prívetivom prístupe. Profesionalita tu kráča ruka v ruke so srdečnosťou a skutočným záujmom o klienta. Vždy prihliadame na individuálne priania a potreby ľudí, ktorí nám prejavili svoju dôveru.

Klinika plastickej a estetickej chirurgie pomáha klientom k získaniu väčšieho sebavedomia, elánu a optimizmu. Zlepšovanie kvality života našich pacientov považujeme za svoje poslanie. Na klinike nájdete široký záber estetických a chirurgických zákrokov, od tých neinvazívnych až po komplexné chirurgické operácie, aby sa pacienti vo svojej koži cítili krajšie a sebavedomejšie.

V súkromnej klinike Motivon sa o vás precízne postará tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Naši špičkoví lekári a zdravotné sestry robia svoju prácu s láskou a nadšením. Záleží im na pohode a naplnení predstáv každého klienta. Neustále tiež sledujú nové trendy, získavajú čerstvé poznatky a prehlbujú svoje znalosti v odbore estetickej medicíny.

Lekársky tím Motivon Clinic tvoria elitní atestovaní odborníci s množstvom skúseností z oblasti estetickej a rekonštrukčnej chirurgie.

Nadštandardnú starostlivosť centra plastickej a estetickej chirurgie Motivion Clinic si budete užívať v lukratívnych priestoroch zdravotníckeho zariadenia Medican clinic na adrese Orešianska 5, Trnava.

Medican clinic, kde kliniku Motivon nájdete, je medicínske zariadenie, v ktorom okrem Motivonu nájdete aj iné špecializované ambulancie, rehabilitačné služby, jednodňovú zdravotnú starostlivosť a mnoho ďalšieho.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Prax:

  • 3 roky

Poskytujem služby v jazykoch:

  • Deutsch
  • English
  • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Áno

Akceptované spôsoby platby:

  • Hotovosť
  • Debetná/kreditná karta
  • Bankový prevod

Recenzie (10)

5.0
10 Recenzií · 100% odporúča
Labioplastika

Keďže sa z môjho pohľadu jednalo o pomerne chúlostivý zákrok, výberu vhodnej kliniky na moju operáciu som venovala značnú pozornosť. V tomto prípade som sa akosi intuitívne rozhodla pre kliniku Motivon a od začiatku som bola veľmi milo potešená. Od č...Čítať ďalej

Gynekomastia

Pre operáciu gynekomastie v Motivon Clinic som sa rozhodol na základe pozitívnych recenzií a neľutujem. Milá sestrička na recepcii mi cez telefón dohodla stretnutie, následná kontrola u veľmi príjemného pána doktora, ktorý mi všetko vysvetlil a odpov...Čítať ďalej

Zväčšenie pŕs

3.3.203 som absolvovala augmentáciu prsníkov spojenú s modeláciou. dnes 10 dní po operácii som spokojná, bez bolestí. zatiaľ nemám foto pred a po, ale po zahojení doplním :-) páni doktori sú ozaj páni. od začiatku, čo sa konzultácie týka až po pooper...Čítať ďalej

Bál som sa keď som šiel prvý krát za lekárom ale teda bol som prekvapený aký profesionálny prístup a vedomosti maju. Všetko mi dopodrobna vysvetlili a nakreslila. Plus veľké pole pôsobnosti mimo Slovenska. S výsledkom zákroku som veľmi spokojný. Ne...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (3)

Motivon Clinic MUDr. Alzahrani

Uz dlhsie som hladala metodu/sposob ako zjemnit vrasky, omladit plet, dosiahnut pocit, ze moja tvar posobi rozjasnene a zdravo. Kedze som uz na klinike Motivon podstupila zakrok - blefaroplastika, s doverou som sa zverila do ruk pana doktora...

Čítať ďalej

Obrázky (21)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky (8)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Lekári z pracoviska

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.