Nechcem vrásky

Nechcem vrásky

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Hronská 10, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Nechcem vrásky
Nechcem vrásky
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Kozmeticko-estetický salón Nechcem vrásky v Košiciach ponúka exkluzívne prístrojové ošetrenia a procedúry pre všetkých, ktorí sa chcú zbaviť menej či viac výrazných vrások, ale aj pre ľudí, ktorí majú záujem zbaviť sa nedostatkov pleti, či len udržať svoju pleť zdravú a krásnu. V salóne sa o vás postará tím skúsených a vyškolených odborníkov, ktorí ku každému klientovi pristupujú s úctou a odhodlaním splniť jeho očakávania a vyčariť úsmev na tvári s krásnou pleťou.

Salón Nechcem vrásky sa zameriava najmä na miniinvazívne zákroky, ktoré pomáhajú riešiť problémy ako napríklad akné, hyperpigmentácia, celulitída, alebo, ako už napovedá samotný názov kliniky, vrásky. Môžete tu prejsť komplexnou diagnostikou pleti, ktorá odhalí, aké zákroky a kozmetika je pre vás tá najlepšia a poslúži ako dobrý odrazový bod na ceste za dokonlaou pleťou. Okrem hĺbkového čistenia, chemického peelingu, či liečby akné pomocou IPL prístroja tu môžete podstúpiť mezoterapiu pomocou prístroja Dermapen, čo je ihličkové pero, ktoré stimuluje pokožku. Výsledkom je zdravšia, žiarivejšia a jemnejšia pokožka, na ktorej je nielen viditeľne menej vrások, ale aj zjemnený vzhľad jaziev či pigmentových škvŕn.

Salón ďalej ponúka neinvazívne možnosti liftingu, napríklad pomocou Plazmapen, vďaka ktorému uvidíte výsledky omladenia pleti podobné tým pri chirurgickom zákroku avšak bez nutnosti anestézie a bez následných jaziev. Zbavia vás tu aj nežiaducich chĺpkov či už na tele alebo na tvári a to pomocou IPL prístroja, ktorý sa považuje za najúčinnejší a zároveň trvalý spôsob odstránenia ochlpenia. Nájdete tu však mnoho ďalších estetických a kozmetických služieb.

Príjemné a moderné priestory salónu Nechcem vrásky nájdete v Košiciach v OC Luník II. Salón je vybavený tými najnovšími prístrojmi v oblasti kozmetiky a estetiky a zároveň je zariadený tak, aby sa každá klientka cítila príjemne a chvíle v salóne si užila a oddýchla si počas nich. K príjemnej atmosfére prispieva aj skúsený personál, ktorý ku každej klientke pristupuje profesionálne no s osobitosťou a citom.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.