Ambulancia cievnej chirurgie AdNa

Ambulancia cievnej chirurgie AdNa

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Krivá 17, Košice, Košický kraj
Ambulancia cievnej chirurgie AdNa
Ambulancia cievnej chirurgie AdNa
Žiadne recenzie

Informácie

Košická Ambulancia cievnej chirurgie AdNa je špičkou v riešení problémov s kŕčovými žilami. Zaoberá sa vyšetrovaním, liečením a prevenciou kŕčových žíl a ich tím sa skladá zo skúsených odborníkov, ktorí sa liečbe kŕčových žíl venujú so záujom a zápalom. Zakladajú si na profesionalite a osobitnom prístupe ku každému pacientovi. Klinika ponúka komplexné riešenia liečby kŕčových žíl a poradenstvo v prístupe k tomuto zdravotnému problému.

Ochorenie kŕčových žíl je jedno z najčastejších ochorení povrchového žilového systému. Aj keď sa jedná poväčšinou o čisto estetický problém, postupom času môže tento kozmetický problém prerásť do svrbenia, pálenia či pocitu ťažkých nôh, a v najhorších prípadoch môžu kŕčové žily viesť až k vzniku trombózy, pri ktorej môže nastať pridružená komplikácia pľúcnej embólie. Vo väčšine prípadov sa však ochorenie prejavuje ako metličkové žilky na stehnách a predkoleniach.

V celkovej starostlivosti o kŕčové žily, ktorú Ambulancia cievnej chirurgie AdNa ponúka, najskôr prejdete komplexným cievnym vyšetrením vďaka ktorému špecialisti z kliniky zistia, v akom štádiu je váš problém a aký spôsob liečby je pre vás najlepší.

Pri počiatočných štádiách ochorenia kŕčových žíl vám klinika ponúkne konzervatívnu liečbu. Medzi tú patria lieky - venotoniká, s ktorými majú na klinike dobré skúsenosti. Medzi konzervatívnu liečbu, ktorú vám na klinike AdNa ponúknu, patrí aj sklerotizácia kŕčových žíl, pri ktorej sa do takto rozšírených žíl vstrekne sklerotizačný roztok, ktorý pomôže poškodenú žilu uzavrieť.

Ďalší typ liečby, ktorý klinika ponúka je operácia kŕčových žíl rádiofrekvenčnou abláciou, pri ktorej termické pôsobenie pomôže uzavrieť vnútornú výstelku žilky. Jedná sa o modernú metóda, ktorá je takmer bezbolestná a umožní pacientom sa takmer okamžite vrátiť do bežného života. Na klinike ale môžete podstúpiť aj chirurgickú liečbu kŕčových žíl a k dispozícii sú aj zákrokovo-pobytové balíčky, vďaka ktorým sa nielen zbavíte kŕčových žíl ale aj zažijete príjemný pobyt v krásnych Košiciach.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.