Moje nové telo a prsia

Deni75

Veľa žien túži po veľkých prsiach a ja som niekoľko rokov chcela pravý opak. Tehotenstvo, kojenie a zemská príťažlivosť spravili svoje. Zároveň aj dedičská predispozícia môjho tela mi dávala zabrať. Ak som chcela schudnúť z bokov a z pásu, tak v prvom rade schudli moje prsia, ktoré ostali nepekné a ovisnuté. Bolesti chrbta, zarezávanie ramienok, cvičenie či nakupovanie oblečenia boli mojou nočnou morou.

Dlho som rozmýšľala a hľadala riešenie ako môj tuk „prehovoriť“ aby sa prepravil na to správne miesto (z bokov do pŕs). Nechcela som umelé prsia, ale ponechať svoje a zároveň len ich upraviť. Nevedela som si predstaviť, že by som mala podstúpiť dve operácie (operácia prsníkov a liposukciu).

Prečítala som si veľa recenzií a článkou ako môj problém vyriešiť jednou ranou. Problém však bol, že málo plastických chirurgou na Slovensku používajú túto metódu (využívania vlastného tuku) a hlavne majú malé skúsenosti či odborné znalosti.

Pre Mudr. Boháča som sa rozhodla nie len na základe recencií, po prečítaní článkou na tému prsia, jeho pôsobení v relácií premeny, ale i vzdelenia a atestácie spravili záver v rozhodnutí . Najviac ma však presvedčilo, že práve Mudr. Boháč pomáha ženám, ktoré o svoje prsia prišli zákernou chorobou . Jeho charizmatický prístup a prax moje rozhodnutie len potvrdilo.

S Mudr. Boháčom sme si dohodli nezáväzné poradenské stretnutie, kde mi všetko podrobne vysvetlil a navrhol riešenie. Bola som milo prekvapená jeho osobným prístupom, vypočul ma a vedel ma aj pochopiť. Odchádzala som zo stretnutia maximálne spokojná, lebo mi navrhol presne to, čo som niekoľko rokov hľadala. Pod jednou anestéziou spraviť liposukciu (brucha, celých nôh aj kolien) + zmenšiť a spraviť korekciu prsníkov. Veľmi sa mi páčilo, že mi hlavne nechal čas na rozmyslenie a tak som na stretnutí nemusela hneď rozhodnúť.

A ako to je momentálne? Som skoro tri týždne po operácií a neľutujem. Jeho asistentka ako i ľudia v nemocnici boli maximálne ochotní, príjemní a milí. Týmto by som sa aj im chcela veľmi poďakovať, nakoľko mi pomohli prekonávať strach so samotnej operácie.

Operácia dopadla veľmi dobre. Môj život sa zmenil hneď v prvých dňoch. Automaticky sa vystieram v chrbáte. Nemusím si podvedome stále hovoriť „vystri sa“. Stratili sa bolesti na šiji a medzi lopatkami. Na svoje prsia sa viem už len usmievať. Pri operácií prsníkov sme ani môj tuk nemuseli využiť, nakoľko moje prsné žľazy spravili svoj krásny objem. Bruško a nohy sú už teraz menšie o 4,5 litra tuku a viem, že budú časom len menšie z čoho sa nesmierne teším ☺.

Ak prepočítam financie ktoré som vynaložila nakupovaním špeciálnych podprseniek, platenia pernameniek na cvičenie, odporúčaných jedálničkov či odoberanie „krabičkových“ jedál + pripočítala nervy pri nakupovaní a vynásobila niekoľkými rokmi trápenia, tak tieto minuté financie boli niekoľko krát vyššie ako cena samotnej operácie.

Som rada, že som tak dlho zvažovala a našla toho správneho odborníka. Ak by som sa mala rozhodnúť ešte raz, tak neváham a zvolím si Mudr. Boháča.

Ešte raz veľké ďakujem ☺

Dobrý deň Deni, som veľmi rád, že sa…

doc. MUDr. M. Boháč PhD.

Dobrý deň Deni,

som veľmi rád, že sa Vám zmenil život a že ste spokojná s výsledkom. Úprimne ma to teší.

Ďakujem veľmi pekne za hodnotenie.

S pozdravom
Martin Boháč

Prikladám foto po 6 týždňoch

Deni75

Prikladám foto po 6 týždňoch

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Profesionálny prístup pri zmenšenie prsníkov

Stojí to za to     

Chcela by som veľmi pozitivne odcenit prácu dr. Boháča. Úžasný a profesionálny prístup. A výsledok je nad moje očakávania. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za starostlivost a odvedenú prácu.

Odborníci vo vašom okolí