Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 3 odpovedí

Pain Clinic - centrum liečby bolesti

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Pain Clinic - centrum liečby bolesti? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Pain Clinic - centrum liečby bolesti

Motto:

Znížiť úroveň bolesti a utrpenia, obnoviť kvalitu života a prinavrátiť maximálnu úroveň samostatnosti a nezávislosti.

Uvítanie

Nepríjemná bolesť vás môže obmedziť aj pri vykonávaní jednoduchých aktivít ako je upratovanie domácnosti, hra s deťmi či dokonca umývanie auta. Vaša produktivita v práci každým dňom klesá a bežné športové aktivity vás čoraz viac unavujú. Presne pre takéto prípady sme tu my - PAIN CLINIC Centrum pre liečbu bolesti. Naši odborníci vám poskytnú nielen špecializovanú starostlivosť, ale sa aj postarajú o váš čo najrýchlejší návrat do bežného života bez akýchkoľvek obmedzení.

Tím odborníkov z PAIN CLINIC vedie skúsený lekár MUDr. Ireneusz Przewlocki, PhD., ktorý sa takmer celú svoju pracovnú kariéru špecializuje výhradne na liečbu či už akútnej, alebo chronickej bolesti. Spolu s ďalšími troma lekármi na Slovensku úspešne absolvoval špecializovanú skúšku zameranú na liečbu bolesti. Je priekopníkom mnohých inovatívnych a efektívnych metód týkajúcich sa liečby bolesti, pričom svojou vysokou odbornosťou pomohol už veľkému množstvu pacientov s rôznymi druhmi bolestí.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

PAIN CLINIC zabezpečuje liečbu a starostlivosť pacientom s akútnymi a chronickými bolesťami hlavy, chrbta, panvy a kĺbov. Do centra taktiež prichádzajú aj pacienti s centrálnou bolesťou miechy a mozgu po poranení či bolesťou, ktorá sprevádza onkologické ochorenie.

Lekári v Centre pre liečbu bolesti využívajú overené liečebné postupy, ku ktorým patrí rádiofrekvenčná ablácia, intervencia, neuromodulácia, liečba injekciami do kĺbov či burz, botoxové injekcie, CT a ďalšie vyšetrenia.

V PAIN CLINIC máte k dispozícii 4 ambulancie: Anesteziológie a intenzívnej medicíny, Algeziológie zameranej na liečbu predovšetkým chronickej bolesti, Intervenčnej algeziológie, ktorá sa špecializuje na využitie intervenčných techník, vrátane vypracovania terapeutických postupov a taktiež aj Neurochirurgie.

Naša klinika

PAIN CLINIC môžete navštíviť na Daxnerovom námestí č. 5 v Bratislave. Na vyšetrenie sa môžete objednať online alebo telefonicky v pondelok až piatok od 9:00 – 20:00.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Daxnerovo námestie 5
V Inštitúte zdravia a krásy FRAIS
82108 Bratislava
Slovenská republika