MUDr. Jozef Maďar

MUDr. Jozef Maďar

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Jarmočná ul. 15, Nitra, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Jozef Maďar
MUDr. Jozef Maďar
Žiadne recenzie

Informácie

  • 636 návštevy profilu

MUDr. Jozef Maďar získal titul MUDr. v roku 1981 úspešným ukončením štúdia na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Za jeho najväčšie úspechy možno považovať založenie Prvej nitrianskej jednodňovej chirurgie v roku 2001, kde zastáva funkciu nielen konateľa spoločnosti, ale aj vedúceho lekára.

Tím odborníkov Prvej nitrianskej jednodňovej chirurgie kladie dôraz predovšetkým na uspokojenie potrieb širokého spektra klientov. Vrátane moderných liečebných metód, kvalitného vybavenia a profesionálneho zdravotníckeho personálu pacienti ocenia aj minimálne čakacie lehoty od objednania až po realizáciu samotného zákroku.

Nadštandardné služby ako napríklad doprava na zákrok súkromnou zdravotnou službou poteší najmä pacientov, ktorí majú ťažkosti s dopravou na kliniku. Samozrejmosťou je diskrétnosť tak zo strany lekárov, ako aj zdravotných sestier a špičková hygiena nielen na operačnej sále, ale i mimo nej.

MUDr. Jozef Maďar je odborným zástupcom na oddelení všeobecnej a úrazovej chirurgie. V rámci všeobecnej chirurgie vykonáva operácie prietrží, kožných a podkožných útvarov, varixov na dolných končatinách a odstránenie materských znamienok.

K službám úrazovej chirurgie sa zas zaraďuje liečba zlomením kľúčnej kosti, poranenia šliach, väzov či kĺbov, vyšetrenie pohybového aparátu za pomoci röntgenu, operácia Achilovej šľachy, extrakcia osteosyntetického materiálu a v neposlednom rade aj fixácie končatín s použitím špeciálnych materiálov Soft, Scotch a Combi Cast.

Problémy so slabinovou prietržou,teda pruhom v brušnej oblasti trápia široké spektrum populácie. Liečba spočíva v klasickom alebo laparoskopickom zákroku, v závislosti od vážnosti stavu pacienta. V prípade laparoskopického zákroku lekár najskôr cez malý rez odstráni vak pruhu a následne vloží do brušnej steny cievku, ktorej úlohou je predísť opätovnému vytvoreniu pruhu. Klasická operácia spočíva v tvorbe plastiky slabinového kanála namiesto sieťky. Celý zákrok trvá približne 30 minút, v ojedinelých prípadoch hodinu, pričom doba rekonvalescencie po operácii je min. mesiac.

MUDr. Jozef Maďar ordinuje v Prvej nitrianskej jednodňovej chirurgii, ktorá sa nachádza na Jarmočnej ulici č. 15 v Nitre.

Certifikáty

  • Chirurgia

Cena za konzultáciu:

  • 20

Zákroky

Plastická chirurgia

Operácie intímnych partií

Obrázky (2)

Požiadajte MUDr. Jozef Maďar o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!