Recenzia augmentácie prsníkov doc. Martin Boháč fotky

ZuziZuz

Odjakživa som trpela asymetriou prsníkov, tento stav som nejakým spôsobom neriešila až dovtedy, kým som neotehotnela a neporodila. Moje prsia po kojení vyzerali katastrofálne, veľkostne by mi to ani nevadilo, malé prsia sa mi páčia, ale ten hrozný rozdiel, každý prsník ako od inej ženy...:) začala som mať dosť veľké komplexy až natolko, že mi vadil pohľad do zrkadla, takže voľba bola jasná :). Len si vybrať vhodného chirurga. No mala som v tom dosť guláš, nakoľko na internete bolo množstvo aj dobrých aj zlých recenzií na každého, ktorého som pozerala. Skôr som ale vyberala podľa kvantity a nie kvality. Googlila som skoro rok, až kým mi jeden známy neporadil p. doktora Boháča. Objednala som sa na konzultáciu, a tam sme rozhodli. Prístup pána doktora bol dokonalý, uznavam hlavne za to, že to nie je jeden z tých chirurgov, ktorí by prišili aj roh jednorožca na čelo len kvôli tomu, že to tak klient chce, aj keď on s tým nesúhlasí, či už po vizuálnej alebo zdravotnej stránke :) práveže poradil, odporučil. Dohodli sme sa na anatomických implantatoch veľkosti 275 a 330 ml. Implantáty mi dával pán doktor cez bradavky, kvôli tej asymetrii. A ani nie mesiac od konzultácie som už mala termín operácie, takze dvojitá radosť.
Operácie som sa bála ako čert kríža, s odstupom času naozaj neviem prečo ;) všetky kamarátky má strašili ako sa mesiac nepohnem, ako to strašne boli...a viete čo? Na druhý deň som doma vysavala, varila a sedela na káve. Bolesti absolútne skoro žiadne, už po 3 dňoch som sa cítila akoby som sa s nimi narodila. Samozrejme, každý organizmus je iný, ale ja by som do toho išla kľudne hneď aj zajtra.
Pán doktor Boháč je veľký odborník, prsia mám na vlas rovnaké, krásne, nie sú vulgárne ale krásne decentné presne take, aké poradil, aby sa mi hodili k mojej postave.
Ja dávam 10 prstov z 10, ako pre rozhodnutie dať si prsia zväčšiť, tak aj za precíznu prácu pána doktora a perfektný prístup, a tak isto aj za super prístup jeho asistentky, ktorá mi veľmi ochotne odpovedala na moje často krát nezmyselné otázky :)
Ďakujem ďakujem konečne som spokojná 🤗

Zobraziť príspevky13 Skryť príspevky13
Michaelamar

Krasne sú .Mozem sa opýtať koľko Stali a aku značku implantátu máte ?Dakujem

Zobraziť odpoveď
ZuziZuz

Dobrý deň, značku mám Polytech Replicon. Konečná suma je u každého iná, závisí od druhu implantatov a pod. Najlepšie ísť na konzultáciu tam Vám hneď povedia výslednú sumu, len treba potom ku tomu pripočítať sumu za predoperačné vyšetrenia + za kompresnu podprsenku s pasom 😊
Ono tá suma naozaj závisí od viac faktorov

A aké máte implantaty

Zobraziť odpoveď

Polytech replicon anatomické 😊👌🏻

Daniela

Dobrý večer, môžem sa spýtať akú veľkosť prsníkov ste mali pred tým? A akú veľkosť podprsenky nosíte teraz? Ja mám operáciu budúcu stredu a mám dosť velky stress..mne dávajú 280ml do jedného a 300 do druhého..som 160cm vysoká a mám 46kg...aké máte vy rozmery? Prepáčte za toľko otázok ale vaše prsia sú fakt nádherne. Ďakujem. Daniela

Zobraziť odpoveď 5
ZuziZuz

Dobrý deň, veľkosť pred tým som mala asi jednotky, ale teda úplne bez tuku, čiže v podstate iba prsná žľaza a koža 🙏🏻😁 teraz sú to take trojky, som tri mesiace po, a poviem Vám pravdu ešte som sa nenaučila akú veľkosť presne treba kupovať, záleží od strihu, ale buď 80B alebo 85B. Ja zasa meriam 158cm a vážim 48kg, ale nebojte, myslím, že veľkosť ste vybrali správne 😊 ja osobne si myslím, že väčšie prsia na takýchto chudých a nízkych babách vyzerajú vulgárne a neprirodzene 😕 takze za mna veľkosť akurát 😊

Daniela

Ďakujem veľmi pekne za odpoved. Ja sa práve obávam, že budú moc veľké na moju postavu a výšku. Ale ako aj vy mám odkojene a koža je voľnejšia tak menšie mi nemôžu dať. Ešte raz ďakujem za vašu odpoved, pomohli ste :) Daniela

Cajka77

Trojky? Ja som mala 400 cc a mala väčšie dvojky.
Neviem od čoho to teda závisí?Asi nie len od kubikov silikonu

Odpoveď na Cajka77
Daniela

To hlavne závisí aj od toho aké prsia ste mali pred tým..ja mám teraz cca 150ml svoje a keď mi dajú 300ml silikon, budem mat teoreticky 450ml prso..

Odpoveď na Daniela

Aha tak potom keď mam malo tuku žľazy tak 350 nie je vôbec vela

Barbora99

Ahoj prosím ta chcem sa ta opýtať koľko meriaš a vážiš ?🤔☺️

Zobraziť odpoveď 2

158cm a 50kg 😊

Barbora99

Dakujem veľmi pekne ☺️

Dobrý deň, ďakujem Vám veľmi pekne za…

doc. MUDr. M. Boháč PhD.

Dobrý deň,

ďakujem Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mám radosť, že ste spokojná s výsledkom operácie a rovnako ďakujem aj za spätnú väzbu ohľadom práce nášho tímu.

S prianím všetkého dobrého
Martin Boháč

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania