Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

21. 12. 2018 · Aktualizácia: 1. 10. 2023

Recenzia augmentácie prsníkov doc. Martin Boháč fotky

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Recenzia augmentácie prsníkov doc. Martin Boháč fotky
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Odjakživa som trpela asymetriou prsníkov, tento stav som nejakým spôsobom neriešila až dovtedy, kým som neotehotnela a neporodila. Moje prsia po kojení vyzerali katastrofálne, veľkostne by mi to ani nevadilo, malé prsia sa mi páčia, ale ten hrozný rozdiel, každý prsník ako od inej ženy...:) začala som mať dosť veľké komplexy až natolko, že mi vadil pohľad do zrkadla, takže voľba bola jasná :). Len si vybrať vhodného chirurga. No mala som v tom dosť guláš, nakoľko na internete bolo množstvo aj dobrých aj zlých recenzií na každého, ktorého som pozerala. Skôr som ale vyberala podľa kvantity a nie kvality. Googlila som skoro rok, až kým mi jeden známy neporadil p. doktora Boháča. Objednala som sa na konzultáciu, a tam sme rozhodli. Prístup pána doktora bol dokonalý, uznavam hlavne za to, že to nie je jeden z tých chirurgov, ktorí by prišili aj roh jednorožca na čelo len kvôli tomu, že to tak klient chce, aj keď on s tým nesúhlasí, či už po vizuálnej alebo zdravotnej stránke :) práveže poradil, odporučil. Dohodli sme sa na anatomických implantatoch veľkosti 275 a 330 ml. Implantáty mi dával pán doktor cez bradavky, kvôli tej asymetrii. A ani nie mesiac od konzultácie som už mala termín operácie, takze dvojitá radosť. Operácie som sa bála ako čert kríža, s odstupom času naozaj neviem prečo ;) všetky kamarátky má strašili ako sa mesiac nepohnem, ako to strašne boli...a viete čo? Na druhý deň som doma vysavala, varila a sedela na káve. Bolesti absolútne skoro žiadne, už po 3 dňoch som sa cítila akoby som sa s nimi narodila. Samozrejme, každý organizmus je iný, ale ja by som do toho išla kľudne hneď aj zajtra. Pán doktor Boháč je veľký odborník, prsia mám na vlas rovnaké, krásne, nie sú vulgárne ale krásne decentné presne take, aké poradil, aby sa mi hodili k mojej postave. Ja dávam 10 prstov z 10, ako pre rozhodnutie dať si prsia zväčšiť, tak aj za precíznu prácu pána doktora a perfektný prístup, a tak isto aj za super prístup jeho asistentky, ktorá mi veľmi ochotne odpovedala na moje často krát nezmyselné otázky :) Ďakujem ďakujem konečne som spokojná ?

Komentárov (14)

Krasne sú .Mozem sa opýtať koľko Stali a aku značku implantátu máte ?Dakujem
Odpovedať
Dobrý deň, značku mám Polytech Replicon. Konečná suma je u každého iná, závisí od druhu implantatov a pod. Najlepšie ísť na konzultáciu tam Vám hneď povedia výslednú sumu, len treba potom ku tomu pripočítať sumu za predoperačné vyšetrenia + za kompresnu podprsenku s pasom ?
Ono tá suma naozaj závisí od viac faktorov
A aké máte implantaty
Odpovedať
Polytech replicon anatomické ???
Dobrý deň,

ďakujem Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mám radosť, že ste spokojná s výsledkom operácie a rovnako ďakujem aj za spätnú väzbu ohľadom práce nášho tímu.

S prianím všetkého dobrého
Martin Boháč
Odpovedať
Dobrý večer, môžem sa spýtať akú veľkosť prsníkov ste mali pred tým? A akú veľkosť podprsenky nosíte teraz? Ja mám operáciu budúcu stredu a mám dosť velky stress..mne dávajú 280ml do jedného a 300 do druhého..som 160cm vysoká a mám 46kg...aké máte vy rozmery? Prepáčte za toľko otázok ale vaše prsia sú fakt nádherne. Ďakujem. Daniela
Odpovedať
Dobrý deň, veľkosť pred tým som mala asi jednotky, ale teda úplne bez tuku, čiže v podstate iba prsná žľaza a koža ??? teraz sú to take trojky, som tri mesiace po, a poviem Vám pravdu ešte som sa nenaučila akú veľkosť presne treba kupovať, záleží od strihu, ale buď 80B alebo 85B. Ja zasa meriam 158cm a vážim 48kg, ale nebojte, myslím, že veľkosť ste vybrali správne ? ja osobne si myslím, že väčšie prsia na takýchto chudých a nízkych babách vyzerajú vulgárne a neprirodzene ? takze za mna veľkosť akurát ?
Odpovedať
Ďakujem veľmi pekne za odpoved. Ja sa práve obávam, že budú moc veľké na moju postavu a výšku. Ale ako aj vy mám odkojene a koža je voľnejšia tak menšie mi nemôžu dať. Ešte raz ďakujem za vašu odpoved, pomohli ste :) Daniela
Odpovedať
Trojky? Ja som mala 400 cc a mala väčšie dvojky.
Neviem od čoho to teda závisí?Asi nie len od kubikov silikonu
Odpovedať
To hlavne závisí aj od toho aké prsia ste mali pred tým..ja mám teraz cca 150ml svoje a keď mi dajú 300ml silikon, budem mat teoreticky 450ml prso..
Aha tak potom keď mam malo tuku žľazy tak 350 nie je vôbec vela
Odpovedať
Ahoj prosím ta chcem sa ta opýtať koľko meriaš a vážiš ??☺️
158cm a 50kg ?
Dakujem veľmi pekne ☺️
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Vysnivane prsia

Pred par mesiacmi som podstupila v Centre plastickej a estetickej chirurgie zvacsenie prsnikov. Cele roky som bola nespokojna so svojimi jednotkami a teraz mam konecne vysnivane trojky a za to patri vdaka panovi doktorovi Turkinovi, ktory mi...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.