Recenzia - výplne líčok - o 10 rokov mladšie

sestra

Po dlhoročnom odhodlávaní som dnes absolvovala výplne líčok a stále som v šoku...
Ešte je to len pár hodín a ja vyzerám o 10 rokov mladšie :)
Som nadšená z profesionality a ľudského prístupu, počnúc slečnami na recepcii až po pani doktoku.
Celý zárok prebehol v priateľskej atmosfére, všetky moje obavy okamžite zmizli.
Osobitne chcem podakovať sestričke Zuzke a hlavne pani doktorke Vande Przewlockej za starostlivosť, citlivý prístup a hlavne za profesionálny výkon.
Som nadmieru spokojná a určite sa sem vrátim.
Vrele doporučujem všetkým dámam, ktoré doteraz váhali ako ja, nebojte sa toho !
Petronela

Zobraziť príspevky2 Skryť príspevky2
Jana

Dobrý deň, Petronela. ďíky za peknú recenziu. Môžem sa spýtať, koľko máte rokov? Koľko vpichov bolo potrebných na omladenie? Nedokážem sa predstaviť, ako to výplň líc dokáže omladiť o 10 rokov. Náhodou fotku nechcete vložiť? Aspoň detail :)

Zobraziť odpoveď
sestra

Dobrý deň Janka,
keby som to nezažila, neuverím.
Hneď to bolo vidieť.
Prvé štyri dni som myslela, že nebudem nikdy vyzerať normálne, ale vedela som, že to je opuch a že zmizne.
Na každú stranu tri ml.
Mala som chudú tvár a v lícach žiaden tuk.
Teraz je to skvelé, zase mám svoju tvár, ale teraz vyzerám sviežo, ako keby sa mi tvár napila.
Mala som ísť už dávno :)
Už som sa k MUDr. Przewlockej objednala aj na ďalšiu procedúru, lebo je skvelá a verím jej.
Petronela

Recenzie lekára

Súvisiace skúsenosti

Registrovaný užívateľ 26.11.2017
Stojí to za to

Chcela by som podakovat aj s celého srdca p.riaditelke a doktorke klinike Frais Vande ktorá sa o mna postarala ako o vlastnú dcéru a po operácii mi este skraslila moju tvár s ktorou som nadmieru spokojna citim sa dobre a... Viac

1 Páči sa mi to   2 Komentárov
Odborníci vo vašom okolí