Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

28. 4. 2019 · Aktualizácia: 8. 10. 2023

Recenzia - výplne líčok - o 10 rokov mladšie

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Recenzia - výplne líčok - o 10 rokov mladšie
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Po dlhoročnom odhodlávaní som dnes absolvovala výplne líčok a stále som v šoku... Ešte je to len pár hodín a ja vyzerám o 10 rokov mladšie :) Som nadšená z profesionality a ľudského prístupu, počnúc slečnami na recepcii až po pani doktoku. Celý zárok prebehol v priateľskej atmosfére, všetky moje obavy okamžite zmizli. Osobitne chcem podakovať sestričke Zuzke a hlavne pani doktorke Vande Przewlockej za starostlivosť, citlivý prístup a hlavne za profesionálny výkon. Som nadmieru spokojná a určite sa sem vrátim. Vrele doporučujem všetkým dámam, ktoré doteraz váhali ako ja, nebojte sa toho ! Petronela

Komentáre (3)

Dobrý deň, Petronela. ďíky za peknú recenziu. Môžem sa spýtať, koľko máte rokov? Koľko vpichov bolo potrebných na omladenie? Nedokážem sa predstaviť, ako to výplň líc dokáže omladiť o 10 rokov. Náhodou fotku nechcete vložiť? Aspoň detail :)
Dobrý deň Janka,
keby som to nezažila, neuverím.
Hneď to bolo vidieť.
Prvé štyri dni som myslela, že nebudem nikdy vyzerať normálne, ale vedela som, že to je opuch a že zmizne.
Na každú stranu tri ml.
Mala som chudú tvár a v lícach žiaden tuk.
Teraz je to skvelé, zase mám svoju tvár, ale teraz vyzerám sviežo, ako keby sa mi tvár napila.
Mala som ísť už dávno :)
Už som sa k MUDr. Przewlockej objednala aj na ďalšiu procedúru, lebo je skvelá a verím jej.
Petronela
Odpovedať
Dobrý den, mám podobný problém ako vy , chcem sa spýtať či aj s odstupom času od Vášho ošetrenia je výsledok ešte trvácny, resp. ak by ste mohli uviesť akú výpln Vám pani doktorka aplikovala. Ďakujem za info. Pekný den, Renáta.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Bez lokálky a bez bolesti

Na klinike v ZH som si dala aplikovať injekčné výplne pod oči. Zatiaľ čo prvý krát v Ba to bolo pomerne bolestivé a bola som ponapichovaná lokálkami a trvalo to dlho, u MUDr. Zdenka Zamboja to bola rýchlovka, bez lokálky a bez bolesti. Pána...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.