MUDr. Helena Kováčová

MUDr. Helena Kováčová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Námestie Andreja Hlinku 28, Zlaté Moravce, Nitriansky kraj
MUDr. Helena Kováčová
MUDr. Helena Kováčová
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Helena Kováčová je dermatovenerologička, ktorá stojí za ambulanciou HK Derma v Zlatých Moravciach. Zameriava sa na dermatológiu, estetickú medicínu a starostlivosť o pleť. Vyštudovala všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a špecializačnú skúšku v odbore dermatovenerológia zložila v roku 2014. Má za sebou roky praxe na dermatovenerologických oddeleniach v nemocniciach vo viacerých mestách na Slovensku a tiež ambulantnú prax na niekoľkých pracoviskách. Pravidelne sa zúčastňuje na domácich aj medzinárodných kongresoch, sympóziách, kurzoch a workshopoch, aby svojim klientom prinášala tie najmodernejšie, najúčinnejšie a zároveň najšetrnejšie postupy a ošetrenia. Spokojnosť klientov a klientiek je pre ňu v jej práci prvoradá, preto venuje dostatok času konzultáciam a úplnému pochopeniu požiadaviek a cieľov. Po dôkladnom rozhovore zostaví pre klienta individuálny plán ošetrenia, vďaka čomu dokáže dosiahnuť želané výsledky.

MUDr. Helena Kováčová vo svojej ambulancii poskytuje množstvo obľúbených estetických procedúr. Patrí medzi ne aplikácia kyseliny hyalurónovej na vyplnenie vrások, zväčšenie pier alebo na kontúrovanie a modeláciu tváre. Klienti tu môžu podstúpiť tiež aplikáciu botulotoxínu, či už na korekciu mimických vrások alebo na elimináciu nadmerného potenia. Medzi populárne ošetrenia, ktoré omladia pleť, zjednotia jej tón a zbavia ju rôznych nedokonalostí patrí určite chemický peeling a tiež BioRePeelCL3, čo je revolučný dvojfázový peeling. Výsledkom je pevnejšia a žiarivejšia pokožka bez akné, jazvičiek či rozšírených pórov. Medzi ďalšie procedúry patria mezoterapia a plazma terapia, pri ktorej sa používa klientova vlastná krvná plazma, ktoré sú účinné na omladenie, vyživenie a regeneráciu pleti. Pomôžu ale tiež aj pri liečbe vypadávania vlasov vďaka tomu, že vyživujú pokožku hlavy. Ako dermatovenerologička sa MUDr. Kováčová venuje aj odstraňovaniu kožných výrastkov a korekcii jaziev laserom. 

Krásnu modernú ambulanciu HK Derma a MUDr. Helenu Kováčovú môžu klienti navštíviť v Zlatých Moravciach na Námestí Andreja Hlinku.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.