Injekčné výplne - Príbehy pacientov

Recenzie pacientov, ktorí zákrok Injekčné výplne podstúpili, sú na nezaplatenie. Píšu svoje skúsenosti s výberom lekára, so zákrokom Injekčné výplne, vkladajú pred a po fotky Injekčné výplnea u 32 recenzií uvádzjú cenu. Estheticon pre vás ponúka 372 recenzií. Pod recenziami Injekčné výplnemôžete spoločne diskutovať a prečítať si reakcie lekárov. Ak zákrok Injekčné výplne sami podstúpite, pomôžte ostatným v ich rozhodovaní a napíšte svoju recenziu.

Stojí to za to     

Pri výplni pier mi na miesta vpichov naniesla pani doktorka znecitlivujúci krém takže zákrok som necítila. Ostali len malinké bodky ale o pár hodín pomizly, takže hneď na druhý deň som normálne fungovala.

Stojí to za to     

Pani doktorka vystupuje profesionálne a dokáže vysvetliť zákrok spôsobom tak aby to pochopil aj človek ktorý ešte žiadnu skúsenosť s esteticou klinikou nemal. Som nadšená že sa zákrok podaril.

Stojí to za to     

Priateľský a profesionálny prístup pani doktorky ma vždy presvedčí aby som si na výplne či zväčšenie pier vybrala ju. Cítim sa tam príjemne a tiež setričky sú veľmi zlaté. Rada sa vraciam. 

Stojí to za to     

Velmi som sa vyplni pier bala, kedze som pery mala prirodzene male a nechcela som, aby po zakroku boli neprirodzene. Vyber pani dr. Brezovej nelutujem ani sekundu, odporucanie som mala od mojej sestry. Pani doktorka je p... Viac 

Stojí to za to     

Aj keď som troška strachopud keď vidím ihly, pri výplni vrások som takmer nič necítila. Pani doktorka vykonala zákrok jemne a na druhý deň som už nemala ani bodky po vpychoch. Opuch bol minimálny a rýchlo zmizol.

Stojí to za to     

Bola to celkovo moja prvá návšteva esthetickej úpravy a určite nie posledná. Pani doktorka vedela ako sa bojím ihiel a svojím prijateľským prístupom a citlivosťou som u nej žiadnu bolesť ani nevnímala. 

Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.