EstetikDerm

EstetikDerm

(2 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Rastislavova 5, Košice, Košický kraj
EstetikDerm
EstetikDerm
(2 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

EstetikDerm je estetická klinika, ktorá vám prináša to najlepšie v oblasti invazívnej a neinvazívnej starostlivosti o vašu pokožku. Špecializujeme sa na individuálnu starostlivosť a pracujeme iba s najnovšími technológiami a osvedčenými produktmi, aby sme vám zaručili maximálnu spokojnosť a účinnosť.

Zameriavame sa na aplikáciu botoxu (čelo, glabella, očné okolie, nos, brada, gummy smile, masseter), výplne kyselinou hyalurónovou (zväčšenie pier, modelácia líčok, modelácia nosa, modelácia brady, modelácia sánky, odstránenie kruhov pod očami, redukcia nosolabiálnych vrások, profile balancing, face contouring), radiesse, odstránenie potenia, niťový lifting tváre, mezoterapiu tváre a vlasov, dracula terapiu, odstránenie dvojitej brady a neinvazívny lifting pomocou lekárskeho prístroja Hifu Dot.

Pracujeme len s najlepšími vyplňovým materiálom na trhu ako Neauvia, Stylage či Juvederm.

Okrem estetických zákrokov nájdete v EstetikDerm ja estetické procedúry. Medzi najčaštejšie vykonávané procedúry patrí metozerapia tváre / vlasov, dracula terapia. Pri mezoterapii pracujeme so značkami Cellbooster Glow, Cellbooster Lift, Cellbooster Shape, Neauvia Hydrodeluxe, Jalupro HMW, Stylage. Vlastnú krvnú plazmu využívame pri dracula terapii tváre a vlasov.

V ponuke máme aj jedinečný BioRePeelCl3, ktorý omladzuje, má liftingový efekt, učinne bojuje proti vráskam, pigmentácií a prejavom akné.

Pre všetkých, ktorí sa boja ihiel, ale chcú omladiť pleť máme ošetrenie pomocou revolučného lekárskeho prístroja Hifu Dot, ktorý získal cenu P.E. Award za revolučný ultrazvukový lifting.

V EstetikDerm nájete aj svetovú americkú kozmetiku od značky Hydropeptide, HL, Neauvia. Pleťová kozmetika Hydropeptide patrí medzi špičku v anti age medicíne. Značka Hydropeptide získala niekoľko prestížnych ocenení v Európe, Ázii a USA.

Naši lekári majú rozsiahle skúsenosti a neustále sa vzdelávajú, aby vám priniesli to najlepšie, čo moderná estetika ponúka.

"Krása nie je náhodná. Krása má svoj termín v EstetikDerm."

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Poskytujem služby v jazykoch:

  • English
  • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Akceptované spôsoby platby:

  • Hotovosť
  • Debetná/kreditná karta

Recenzie (2)

5.0
2 Recenzie · 100% odporúča
Mezoterapia

Som veľmi spokojná s klinikou EstetikDerm. Pán doktor je veľmi milý a s výsledkom mezoterapie tváre som nadmieru spokojná. Sú ochotní, milí, všetko vysvetlili a poradili. Odporúčam!!! ☺️

Zväčšenie pier

EstetikDerm navštevujem pravidelne už niekoľko rokov. Pani doktorka robí najkrajšie pery na svete. Taký cit pre detail ako ma ona sa nevidí často. K pánovi doktorovi chodím pravidelne na mezošku. Milujem a odporúčam ❤️

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.