Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1 príspevok · Zhrnutie príbehu:

Výsledok je úžasný

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Výsledok je úžasný
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Pred niekoľkými rokmi som si dala operačne zväčšiť hornú peru. Výsledok bol nesúmerný,oprava sa tiež nepodarila, preto som si to dala po niekoľkých rokoch skorigovať u iného chirurga. Bolo potrebné skorigovať ľavú a pravú stranu tak, aby boli súmerné. Po operačnom zákroku bola pera stále nesúmerná, zvolila som na odporúčanie ešte korekciu doplnením nevstrebateľnej látky. Výsledok bol fakt zlý. A spôsobil mi to jeden "vychytený" chirurg v BA. Toľko látky mi vstrekol do jednej strany, že opäť len operačne sa to dalo skorigovať. Raz to skúsil, ale rozdiel ľavej a pravej strany bol ešte väčší. Potom sa mu to už nechcelo opravovať, bol arogantný, až dosiahol to, že som sa mu neozvala. Výsledok práce mi spôsoboval dlhé roky komplexy. Sme na Slovensku, nie v USA. Tu sa pacienti skôr hanbia za to, že si niečo dali skorigovať, nie to, aby to riešili súdne. Preto som sa aj ja stiahla a radšej som hľadala iného odborníka, ktorý sa pokúsi dosť pokazené "dielo" opraviť. Na odporúčanie od f. Siklienka som sa ozvala MUDr. Červeňovi a podarilo sa to, v čo som už nedúfala. A chcelo to hlavne vedieť používať látku, s ktorou chirurg robí a mať cit pre detail. Skorigoval peru taktiež jedným rezom, a výsledok je úžasný. Dovolím si povedať, že MUDr. Červeň si naozaj zaslúži rešpekt a uznanie. Okrem ľudského prístupu, ktorý je u neho samozrejmosťou, je skvelý odborník a má talent pre detail (čo mnohým chýba). Pán doktor Červeň, chcem Vám touto cestou ešte raz poďakovať za prístup, odbornosť, ľudskosť a naozaj cit pre detail, ktorý je v plastickej chirurgii potrebný. Prajem Vám veľa úspechov vo Vašom živote a ďakujem, že ste mi vrátili moje sebavedomie v plnej miere. I. V.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Zvacsovanie pier
Ja som bola na druhom zvacsovani pier, som uplne spokojna lebo vyzeraju prirodzene. ak niekomu maju plastiky pomoct a zena po nich vyzera lepsie ako pred nimi tak preco nie? vsak kazdy vie ze plne pery su na zene viac sexy ako tenka ciara.

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.