MUDr. Jozef Škrobánek

MUDr. Jozef Škrobánek

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Špitálska 6, Nitra, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 4 hodín
MUDr. Jozef Škrobánek
MUDr. Jozef Škrobánek
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • 503 návštev profilu

Plastický chirurg MUDr. Jozef Škrobánek absolvoval vysokoškolské štúdium v roku 2008 na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Získané vedomosti ihneď aplikoval pri práci na I. Ortopedicko-traumatologickej klinike UNB v Ružinove, kde pôsobil ako lekár 4 roky. Počas pracovných povinností sa neustále vzdelával, pričom v roku 2017 ukončil špecializované vzdelávanie zamerané na oblasť plastickej chirurgie.

S profesionálnym prístupom MUDr. Škrobánka sa môžete stretnúť na Oddelení plastickej chirurgie FN v Nitre alebo v súkromnom PLASTICCENTRE taktiež so sídlom v Nitre.

PLASTICCENTER je moderným a predovšetkým komplexným centrom, ktoré pokrýva všetky zákroky estetickej dermatológie, stomatológie a MAXFAC chirurgie. Pacientom sa venuje milý a ochotný zdravotnícky personál, pre ktorý je diskrétnosť a profesionálny prístup samozrejmosťou.

MUDr. Jozef Škrobánek pracuje na Oddelení plastickej chirurgie FN Nitra na Špitálskej ulici č.6, kde poskytuje zdravotnú starostlivosť v rozsahu celej škály zákrokov plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, dermatoonkochirurgie, chirurgie ruky a estetickej chirurgie. Ambulancia sa nachádza na prízemí Gynekologicko-urologického pavilónu č.3 v areáli nemocnice.

MUDr. Škrobánek vrámci svojho vzdelávania absoloval mnoho kurzov a workshopov na aplikáciu injekčných výplní, botulotoxínu či PDO mezonití, niekoľko kurzov otoplastiky, ale aj kurz techník bodycontouringu, abdominoplastiky, brachioplastiky, a liftingu stehien. Môžete u neho preto podstúpiť mnoho z týchto zákrokov. Svojim profesionálnym a osobitým prístupom sa snaží každému pacientovi splniť očakávania a pomôcť tak dosiahnuť vzhľad, po akom túžia.

Medzi populárne zákroky, ktoré u MUDr. Škrobáneka môžete podstúpiť patrí najmä plastika odstávajúcich ušníc - otoplastika, s ktorou má dlhoročné skúsenosti a za sebou mnoho úspechov. 

MUDr. Jozef Škrobánek je tiež členom Slovenskej lekárskej komorySlovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie. Je držiteľom licencie SLK na výkon odborného zástupcu v povolaní lekár-plasický chirurg.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska spoločnosť

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Zväčšenie pŕs, MUDr. Škrobánek, Nitra, poklesnuté prsia po 3 deťoch, veľká spokojnosť

Požiadajte: MUDr. Jozef Škrobánek o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (1)

Požiadajte: MUDr. Jozef Škrobánek o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!