MUDr. Jozef Škrobánek

MUDr. Jozef Škrobánek

(4 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Špitálska 6, Nitra, Nitriansky kraj
MUDr. Jozef Škrobánek
MUDr. Jozef Škrobánek
(4 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

Plastický chirurg MUDr. Jozef Škrobánek absolvoval vysokoškolské štúdium v roku 2008 na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Získané vedomosti ihneď aplikoval pri práci na I. Ortopedicko-traumatologickej klinike UNB v Ružinove, kde pôsobil ako lekár 4 roky. Od roku 2012 začal pôsobiť na Oddelení plastickej chirurgie FN Nitra. Počas pracovných povinností sa neustále vzdelával, pričom v roku 2017 ukončil špecializované vzdelávanie zamerané na oblasť plastickej chirurgie.

S profesionálnym prístupom MUDr. Škrobánka sa môžete stretnúť na Oddelení plastickej chirurgie FN v Nitre alebo na súkromnom pracovisku kliniky PlasticCenter taktiež so sídlom v Nitre.

PlasticCenter je moderným a predovšetkým komplexným centrom, ktoré pokrýva všetky zákroky estetickej dermatológie, stomatológie a estetickej chirurgie. Pacientom sa venuje milý a ochotný zdravotnícky personál, pre ktorý je diskrétnosť a profesionálny prístup samozrejmosťou.

MUDr. Jozef Škrobánek pracuje na Oddelení plastickej chirurgie FN Nitra na Špitálskej ulici č.6, kde poskytuje zdravotnú starostlivosť v rozsahu celej škály zákrokov plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, dermatoonkochirurgie, chirurgie ruky a estetickej chirurgie. Ambulancia sa nachádza na prízemí Gynekologicko-urologického pavilónu č.3 v areáli nemocnice.

MUDr. Škrobánek vrámci svojho vzdelávania absoloval mnoho kurzov a workshopov na aplikáciu injekčných výplní, botulotoxínu či PDO mezonití, niekoľko kurzov otoplastiky, ale aj kurz techník bodycontouringu, chirurgie prsníkov, abdominoplastiky, brachioplastiky, a liftingu stehien. Venuje sa celému spektru zákrokov  rekonštrukčnej a estetickej chirurgie. Svojim profesionálnym a osobitým prístupom sa snaží každému pacientovi splniť očakávania a pomôcť tak dosiahnuť vzhľad, po akom túžia.

MUDr. Jozef Škrobánek je tiež členom Slovenskej lekárskej komorySlovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie. Je držiteľom licencie SLK na výkon odborného zástupcu v povolaní lekár - plastický chirurg.

Možnosť videokonzultácie:

 • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

 • Nie

Akceptované spôsoby platby:

 • Hotovosť
 • Debetná/kreditná karta

Dosiahnutá odbornosť:

 • Plastický chirurg

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

 • 2017

Certifikáty

 • Certifikát o odbornej spôsobilosti na výkon certifikovanej pracovnej činnosti v zdravotníckom povolaní lekár
 • Plastická chirurgia

Členstvá:

 • Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie SSPECH
 • Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie SSPECH

Druh činnosti:

 • Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Nie

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Áno

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Áno

Poradenstvo pacientovi poskytuje:

 • Špecialista

Prvá návšteva zdarma:

 • Áno

Recenzie (4)

5.0
4 Recenzie · 100% odporúča
Blefaroplastika

Obrovská nepríjemnosť a obťažovanie, ak vaše očné viečka padajú na mihalnice a spôsobujú vám svrbenie a skreslené videnie. Toto všetko prekonalo môj strach a nakoniec som sa rozhodla správne. Podstúpila som zákrok. A neľutujem. Obrovské poďakovanie p...Čítať ďalej

Zväčšenie pŕs

Zväčšenie pŕs, MUDr. Škrobánek, Nitra, velmi malé prsia veľká spokojnosť. S pánom doktorom som veľmi spokojná. na konzultácii mi všetko vysvetlil, povedala som mu svoju predstavu o prirodzených prsiach, a dnes sú to 3 týždne, čo mám plný dekolt. Bo...Čítať ďalej

MUDr. Jozef Škrobánek
MUDr. Jozef Škrobánek · 14. 6. 2023

Dakujem velmi pekne, tesi ma, ze ste s vysledkom spokojna..

Blefaroplastika

Absolvovala som korekciu poklesnutých horných očných viečok u pána doktora Škrobáneka a som maximálne, až nad mieru spokojná. Krásna precízna práca, profesionálny prístup, bezbolestný zákrok. Pán doktor mi pri prvej konzultácii všetko jasne vysvetlil...Čítať ďalej

MUDr. Jozef Škrobánek
MUDr. Jozef Škrobánek · 22. 3. 2023

Dakujem pekne, tesi ma, ze ste s vysledkom spokojna.

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.