Concept Clinic

Concept Clinic

Premium
(171 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
Možnosti financovania
WhatsApp
Concept Clinic Premium
(171 Recenzií)·100% odporúča
WhatsApp

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 4169 návštev profilu

Špičková odbornosť uznávaných medicínskych špecialistov z oboru plastickej chirurgie, estetickej dermatológie, onkodermatológie, cievnej chirurgie a angiológie, internej a laserovej medicíny a kozmeceutiky, moderné technologické vybavenie, nadštandardná operačná sála a lôžková časť, komplexné služby, individuálny prístup a diskrétnosť. To všetko nájdete pod jednou strechou, na klinike estetickej medicíny, Concept Clinic v Bratislave.

Vzhľadom na to, že Concept Clinic je pomerne mladá klinika, ktorej história sa začala písať v roku 2018, dokáže vďaka svojim nadštandardným službám a kvalifikovanému personálu, konkurovať aj väčším zahraničným klinikám podobného zamerania. Svedčí o tom aj fakt, že Concept Clinic a jeho medicínskych špecialistov vyhľadáva nielen domáca, ale tiež zahraničná klientela.

Dosiahnuť u klienta krásu, zdravie a vnútornú rovnováhu - to je hlavným cieľom lekárskych špecialistov, ktorí klientom poskytujú služby z viacerých medicínskych oblastí. Jednou z nich je plastická chirurgia, zahŕňajúca zákroky týkajúce sa oblasti tváre, ale tiež prsníkov a tela.  Domáca aj zahraničná klientela plastickej chirurgie má k dispozícii tzv. medical consultanta, ktorý dohodne vstupnú konzultáciu u vybraného špecialistu plastickej chirurgie a prejde si s klientom všetky administratívne informácie ohľadne zákroku.

Odborníci na estetickú dermatológiu sa zameriavajú na klasickú dermatovenerológiu a onkodemratológiu, ale tiež na všetky zákroky Estetickej medicíny. Na prvom mieste je tu zdravie, krása a prirodzenosť.

Súčasťou kliniky je tiež interná ambulancia zastrešujúca predoperačné vyšetrenia, špičkovo vybavená operačná sála a komfortne zariadená lôžková časť.

Na celkovej, veľmi príjemnej atmosfére kliniky má veľký podiel aj jej lukratívna poloha pod Bratislavským hradom, konkrétne na Žižkovej ulici č. 22B, v objekte Zuckermandel. Na vstupnú konzultáciu sa máte možnosť objednať online vyplnením jednoduchého formulára, emailom alebo telefonicky. V Concept Clinic sa tešia na Vašu návštevu :-)

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Poskytujem služby v jazykoch:

  • Deutsch
  • English
  • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Áno

Akceptované spôsoby platby:

  • Hotovosť
  • Debetná/kreditná karta

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (171)

5.0
171 Recenzií · 100% odporúča
Kyselina hyalurónová

dobry den, chcela by som vyjadrit velku vdaku pani doktorke Višnovskej. Som klientkou kliniky a pani doktorky uz niekolko rokov, absolvovala som u nej rôzne zákroky. Vysoko odborný a mily pristup pani doktorky su dôvody prečo kliniku už toľke roky n...Čítať ďalej

Plazma terapia

U pani doktorky sa liečim plazma terapiou. Od detstva som trpela ekzémom. Vždy som bola odkázaná na liečbu dermatológa, chodila na liečenia. Táto terapia je pre mňa vysoko účinná. Už tri roky nepotrebujem žiadne lieky, kortikoidy, ani lieky proti ale...Čítať ďalej

Frakčný laser

U doktorky Višňovskej som bol na frakčnom laseri kvôli odstráneniu jazvičiek po akné. Tento zákrok som absolvoval aj na inej klinike, ale tu som s výsledkom najviac spokojný, keďže sa venovala najprv špecificky hlbším jazvám a potom celej tvári plošn...Čítať ďalej

Zväčšenie pier

Pani doktorku som navštívila pred tromi rokmi, kvôli výplni pier kyselinou hyaluronovou. Pery vyzerali a stále vyzerajú úžasne a prirodzene. Kyselina mi v perách po troch rokoch bez žiadných iných dopichov aj naďalej drží, vidno, že v klinike sa zame...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Concept Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (7)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (66)

Videá (3)

Lekári z pracoviska

Požiadajte Concept Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!