Concept Clinic

Concept Clinic Premium

(122 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 19 hodín
Concept Clinic Premium
(122 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 2415 návštevy profilu

Krásna, moderná klinika zariadená v štýle umenia feng šuej ponúka služby špičkových odborníkov, ktorí sa s potešením postarajú nielen o váš pekný zovňajšok, ale vám tiež zabezpečia pocit psychickej pohody a primeraného sebavedomia.

V Concept Clinic nájdu pacienti viac ako len kolektív lekárov. V jednej budove majú možnosť využiť služby renomovaných odborníkov s profesionálnym prístupom tak z oblasti plastickej chirurgie, ako i estetickej dermatológie a internej medicíny. O pohodlie a príjemný zážitok sa vrátane lekárov stará aj kvalifikovaný zdravotnícky personál, pre ktorý je ľudskosť a predovšetkým diskrétnosť samozrejmosťou. Každému pacientovi sa venujú individuálne, nielen pred, počas, ale aj po zákroku.

Vzhľadom na to, že Concept Clinic je pomerne mladá klinika, ktorej história sa začala písať v roku 2018, dokáže vďaka svojim nadštandardným službám konkurovať aj väčším zahraničným klinikám podobného zamerania. Svedčí o tom aj fakt, že Concept Clinic navštevuje a jeho špecialistov vyhľadáva nielen domáca, ale tiež zahraničná klientela.

Dosiahnuť u klienta krásu, zdravie a vnútornú rovnováhu. Presne to je hlavným cieľom lekárov z Concept Clinic, ktorí pacientom poskytujú služby z viacerých medicínskych oblastí. Jednou z nich je plastická chirurgia zahŕňajúca zákroky týkajúce sa nielen oblasti tváre, ale tiež prsníkov a tela. Vrátane klasických zákrokov tu lekári ako jediný jediní na SR vykonávajú abdominoplastiku za pomoci špeciálneho tkanivového lepidla ATISS, urýchľujúceho hojivý proces.

Odborníci na estetickú dermatológiu sa zameriavajú tak na rôzne druhy modelácie tváre, ako i omladzovacie procedúry. Cudzie im však nie sú ani metódy anti-aging medicíny, pričom pri všetkých metódach kladú veľký dôraz na bezpečnosť pacienta a zachovanie jeho prirodzeného vzhľadu.

Súčasťou kliniky je tiež interná ambulancia zastrešujúca predoperačné vyšetrenia, špičkovo vybavená operačná sála a komfortne zariadená lôžková časť. Oddýchnuť a načerpať nielen fyzické, ale aj psychické sily môžu klienti pri pilatese, joge či ďalších relaxačných technikách pod dohľadom skúseného inštruktora. Nemožno opomenúť ani tzv. medical consultanta, ktorý je k dispozícii pre zahraničných klientov, ktorým dohodne vstupnú konzultáciu u vybraného špecialisty plastickej chirurgie.

Na celkovej, veľmi príjemnej atmosfére kliniky má veľký podiel aj jej lukratívna poloha pod Bratislavským hradom, konkrétne na Žižkovej ulici č. 22B. Na vstupnú konzultáciu sa máte možnosť objednať online vyplnením jednoduchého formulára, emailom alebo telefonicky.

Zákroky

Operácie intímnych partií

Recenzie (122)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Som veľmi spokojná s výsledkom operácie, augumentacia plus úprava, výsledok skvelý, pan doktor mi pomohol s výberom veľmi dobre primerane k mojej postave, prsia už mám teraz 6 rokov a hneď rok po operácií som mala dieťa a môžem povedať že mi pomáhajú...Čítať ďalej

Pani doktorku Višňovskú navštevujem už 1,5 roka primárne za účelom liečby problematickej a veľmi aknóznej pleti. Za tento čas pozorujem obrovské pokroky, pleť je neporovnateľne čistejšia, zdravšia a krajšia, s viditeľne lepšou štruktúrou. Veľmi oceňu...Čítať ďalej

Pani doktorka pracuje veľmi profesionálne, odborne a s veľmi ľudským prístupom. Pri práci je veľmi precízna a empatická. Správne mi nastavila liečbu a starostlivosť o pleť. Odporúčam všetkým, ktorí už stratili nádej, aby pani doktorku navštívili. J...Čítať ďalej

Concept Clinic · 22. 1. 2023

Velmi pekne dakujem a tesim sa na dalsie stretnutie.
Dr. Jancosek

Je to par rokov co som sa chystala na augmentaciu prsnikov. Bola som na roznych konzultaciach v Bratislave ale stale som sa nejako nevedela odhodlat. Presvedcilo ma az ked som videla aky dokonaly dekolt pan MUDr. Hedera “vycaroval” mojej kamoske. Hne...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Concept Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (7)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (64)

Videá (3)

Lekári z pracoviska

MUDr. Diana Višňovská

MUDr. Diana Višňovská

MUDr. Stanislava Jančošek

MUDr. Stanislava Jančošek

Požiadajte Concept Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!