Concept Clinic
Concept Clinic

Concept Clinic Premium

(125 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Concept Clinic
Concept Clinic Premium
(125 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 3068 návštevy profilu

Krásna, moderná klinika zariadená v štýle umenia feng šuej ponúka služby špičkových odborníkov, ktorí sa s potešením postarajú nielen o váš pekný zovňajšok, ale vám tiež zabezpečia pocit psychickej pohody a primeraného sebavedomia.

V Concept Clinic nájdu pacienti viac ako len kolektív lekárov. V jednej budove majú možnosť využiť služby renomovaných odborníkov s profesionálnym prístupom tak z oblasti plastickej chirurgie, ako i estetickej dermatológie a internej medicíny. O pohodlie a príjemný zážitok sa vrátane lekárov stará aj kvalifikovaný zdravotnícky personál, pre ktorý je ľudskosť a predovšetkým diskrétnosť samozrejmosťou. Každému pacientovi sa venujú individuálne, nielen pred, počas, ale aj po zákroku.

Vzhľadom na to, že Concept Clinic je pomerne mladá klinika, ktorej história sa začala písať v roku 2018, dokáže vďaka svojim nadštandardným službám konkurovať aj väčším zahraničným klinikám podobného zamerania. Svedčí o tom aj fakt, že Concept Clinic navštevuje a jeho špecialistov vyhľadáva nielen domáca, ale tiež zahraničná klientela.

Dosiahnuť u klienta krásu, zdravie a vnútornú rovnováhu. Presne to je hlavným cieľom lekárov z Concept Clinic, ktorí pacientom poskytujú služby z viacerých medicínskych oblastí. Jednou z nich je plastická chirurgia zahŕňajúca zákroky týkajúce sa nielen oblasti tváre, ale tiež prsníkov a tela. Vrátane klasických zákrokov tu lekári ako jediný jediní na SR vykonávajú abdominoplastiku za pomoci špeciálneho tkanivového lepidla ATISS, urýchľujúceho hojivý proces.

Odborníci na estetickú dermatológiu sa zameriavajú tak na rôzne druhy modelácie tváre, ako i omladzovacie procedúry. Cudzie im však nie sú ani metódy anti-aging medicíny, pričom pri všetkých metódach kladú veľký dôraz na bezpečnosť pacienta a zachovanie jeho prirodzeného vzhľadu.

Súčasťou kliniky je tiež interná ambulancia zastrešujúca predoperačné vyšetrenia, špičkovo vybavená operačná sála a komfortne zariadená lôžková časť. Oddýchnuť a načerpať nielen fyzické, ale aj psychické sily môžu klienti pri pilatese, joge či ďalších relaxačných technikách pod dohľadom skúseného inštruktora. Nemožno opomenúť ani tzv. medical consultanta, ktorý je k dispozícii pre zahraničných klientov, ktorým dohodne vstupnú konzultáciu u vybraného špecialisty plastickej chirurgie.

Na celkovej, veľmi príjemnej atmosfére kliniky má veľký podiel aj jej lukratívna poloha pod Bratislavským hradom, konkrétne na Žižkovej ulici č. 22B. Na vstupnú konzultáciu sa máte možnosť objednať online vyplnením jednoduchého formulára, emailom alebo telefonicky.

Recenzie (125)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Na "botox" do mimických vrások (čelo, vráska hnevu a očné okolie) som sa odhodlávala dlho, obávala som sa hlavne bolesti a neprirodzeného výsledku. Aplikácia však prebehla veľmi profesionálne, pani doktorka vysvetlila všetko, a čo je hlavné, vpichy s...Čítať ďalej

Ak je Vašim cieľom individuálny citlivý prístup so zmyslom efektívneho avšak naozaj prirodzeného výsledku pani doktorka je tá najlepšia voľba. Teším sa nabudúce a som rada, že do jej rúk sa môžem zveriť s dôverou a absolutne bez obáv.

K pani doktorke Višňovskej som prišla pred dvomi rokmi s problematickou pleťou a jazvami po akné, ktoré som potrebovala vyhladiť. Po naozaj dôkladnej anamnéze som absolvovala frakčný laser, v zimnom období retinolové peelingy, v lete ihličkovú rádiof...Čítať ďalej

Som veľmi spokojná s výsledkom operácie, augumentacia plus úprava, výsledok skvelý, pan doktor mi pomohol s výberom veľmi dobre primerane k mojej postave, prsia už mám teraz 6 rokov a hneď rok po operácií som mala dieťa a môžem povedať že mi pomáhajú...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Concept Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (7)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (64)

Videá (3)

Požiadajte Concept Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Ponuky (2)

Vyšetrenie znamienok teraz k vstupnému vyšetreniu zdarma
PROMO
Platí do 29. 9. 2023
Bratislava
Vyšetrenie znamienok teraz k vstupnému vyšetreniu zdarma
Platí do 29. 9. 2023
Bratislava
Pravidelná kontrola znamienok je zásadná v prevencii chorôb ako rakovina kože, pretože ich včasný záchyt je rozhodujúci pre dobrú prognózu ochorenia. U nás v Concept Clinic získate teraz k vstupnému vyšetreniu (50EUR) celotelové vyšetrenie dermatoskopom ZDARMA. Akcia platí do 29. 9. 2023
Čítať ďalej
Laserová epilácia LightSheer-Duet so zľavou až 40%
-40%
Platí do 31. 10. 2023
Bratislava
Laserová epilácia LightSheer-Duet so zľavou až 40%
Platí do 31. 10. 2023
Bratislava
Po lete sme si pre vás v Concept Clinic pripravili jedinečnú zľavu na laserovú epiláciu LightSheer-Duet. Dosiahnite hladkú a jemnú pokožku bez chĺpkov na obdobie až niekoľko rokov. Akcia platí do 31. 10. 2023 a ošetrenie je potrebné vyčerpať do 30. 11. 2023. Napíšte nám a využite zľavu ešte dnes!
Čítať ďalej

Lekári z pracoviska

MUDr. Diana Višňovská

MUDr. Diana Višňovská

MUDr. Stanislava Jančošek

MUDr. Stanislava Jančošek

Požiadajte Concept Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!