Concept Clinic

(126 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj
Concept Clinic
(126 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

Krásna, moderná klinika zariadená v štýle umenia feng šuej ponúka služby špičkových odborníkov, ktorí sa s potešením postarajú nielen o váš pekný zovňajšok, ale vám tiež zabezpečia pocit psychickej pohody a primeraného sebavedomia.

V Concept Clinic nájdu pacienti viac ako len kolektív lekárov. V jednej budove majú možnosť využiť služby renomovaných odborníkov s profesionálnym prístupom tak z oblasti plastickej chirurgie, ako i estetickej dermatológie a internej medicíny. O pohodlie a príjemný zážitok sa vrátane lekárov stará aj kvalifikovaný zdravotnícky personál, pre ktorý je ľudskosť a predovšetkým diskrétnosť samozrejmosťou. Každému pacientovi sa venujú individuálne, nielen pred, počas, ale aj po zákroku.

Vzhľadom na to, že Concept Clinic je pomerne mladá klinika, ktorej história sa začala písať v roku 2018, dokáže vďaka svojim nadštandardným službám konkurovať aj väčším zahraničným klinikám podobného zamerania. Svedčí o tom aj fakt, že Concept Clinic navštevuje a jeho špecialistov vyhľadáva nielen domáca, ale tiež zahraničná klientela.

Dosiahnuť u klienta krásu, zdravie a vnútornú rovnováhu. Presne to je hlavným cieľom lekárov z Concept Clinic, ktorí pacientom poskytujú služby z viacerých medicínskych oblastí. Jednou z nich je plastická chirurgia zahŕňajúca zákroky týkajúce sa nielen oblasti tváre, ale tiež prsníkov a tela. Vrátane klasických zákrokov tu lekári ako jediný jediní na SR vykonávajú abdominoplastiku za pomoci špeciálneho tkanivového lepidla ATISS, urýchľujúceho hojivý proces.

Odborníci na estetickú dermatológiu sa zameriavajú tak na rôzne druhy modelácie tváre, ako i omladzovacie procedúry. Cudzie im však nie sú ani metódy anti-aging medicíny, pričom pri všetkých metódach kladú veľký dôraz na bezpečnosť pacienta a zachovanie jeho prirodzeného vzhľadu.

Súčasťou kliniky je tiež interná ambulancia zastrešujúca predoperačné vyšetrenia, špičkovo vybavená operačná sála a komfortne zariadená lôžková časť. Oddýchnuť a načerpať nielen fyzické, ale aj psychické sily môžu klienti pri pilatese, joge či ďalších relaxačných technikách pod dohľadom skúseného inštruktora. Nemožno opomenúť ani tzv. medical consultanta, ktorý je k dispozícii pre zahraničných klientov, ktorým dohodne vstupnú konzultáciu u vybraného špecialisty plastickej chirurgie.

Na celkovej, veľmi príjemnej atmosfére kliniky má veľký podiel aj jej lukratívna poloha pod Bratislavským hradom, konkrétne na Žižkovej ulici č. 22B. Na vstupnú konzultáciu sa máte možnosť objednať online vyplnením jednoduchého formulára, emailom alebo telefonicky.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (126)

5.0
126 Recenzií · 100% odporúča
Zväčšenie pier

Pani doktorku som navštívila pred tromi rokmi, kvôli výplni pier kyselinou hyaluronovou. Pery vyzerali a stále vyzerajú úžasne a prirodzene. Kyselina mi v perách po troch rokoch bez žiadných iných dopichov aj naďalej drží, vidno, že v klinike sa zame...Čítať ďalej

Botulotoxín

Na "botox" do mimických vrások (čelo, vráska hnevu a očné okolie) som sa odhodlávala dlho, obávala som sa hlavne bolesti a neprirodzeného výsledku. Aplikácia však prebehla veľmi profesionálne, pani doktorka vysvetlila všetko, a čo je hlavné, vpichy s...Čítať ďalej

Ak je Vašim cieľom individuálny citlivý prístup so zmyslom efektívneho avšak naozaj prirodzeného výsledku pani doktorka je tá najlepšia voľba. Teším sa nabudúce a som rada, že do jej rúk sa môžem zveriť s dôverou a absolutne bez obáv.

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (6)

Lekári z pracoviska

MUDr. Jozef Hedera

MUDr. Jozef Hedera

MUDr. Diana Višňovská

MUDr. Diana Višňovská

MUDr. Stanislava Jančošek

MUDr. Stanislava Jančošek

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.