MUDr. Ján Popovič

MUDr. Ján Popovič

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Seberíniho 9, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Ján Popovič
MUDr. Ján Popovič
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Ján Popovič je slovenský doktor a špecialista v oblasti transplantácie vlasov. Vedie svoju vlastnú kliniku, na ktorej môžete podstúpiť najrôznejšie zákroky ošetrenia pokožky hlavy, vlasov. V súčastnosti sa stal tento tým zákrokov veľmi populárny a je vyhľadávaný mnohými pacientmi. Vďaka vysokej odbornosti a profesionalite dokáže MUDr. Ján Popovičpomôcť širokému spektru pacientov, ktorí sa na kliniku radi vracajú.

Doktor MUDr. Ján Popovič sa podrobne venuje svojim pacientom a vracia im stratené sebavedomie. Strata vlasov je veľmi delikátny problém, ktorý je však vďaka použitiu moderných operačných postupov možné veľmi efektívne vyriešiť. Na klinike doktora popoviča sa používajú najmodernejšie operačné postupy, ktoré sú minimálne invazívne. Táto bezbolestná technika sa volá mikro FUE a vykonáva sa mikroskopicky v lokálnej anestézii. Jej výhodou je, že nezanecháva žiadne rezné rany a nevyžaduje si dlhú dobu hojenia.

Úzka špecializácia v oblasti estetickej medicíny je jednou z najväčších výhod, vďaka ktorej máte záruku že vaše ošetrenie prebehne s maximálnym ohľadom na odbornosť a s minimalizáciu rizík. Doktor MUDr. Ján Popovič ponúknuť široké portfólio služieb, vysokú precíznosť a profesionálnu služby ošetrenia pred, počas a po zákrokom. Služby sú vhodné pre klientov, ktorí majú starosti s plešatosťou, rednutím vlasov a obočia, zakrytím jaziev.

V inštitúte MUDr. Jána Popoviča sa v oblasti estetickej medicíny špecializujeme na transplantáciu a zahustenie vlasov a obočia. K ošetreniu pacientov využívajú najmodernejšiu techniku FUE, ktorá patrí medzi tie najmodernejšie a najprogresívnejšie techniky transplantácie vlasov. Vďaka nej na klinike vracajú klientom život a stratené sebavedomie. Moderné vybavenie kliniky a operačných pristorov spĺňa tie najprísnejšie normy a štandardy, ktoré sú stanovené zákonmi Slovenskej republiky aj Európskej únie. Vďaka nim môžu pacienti podstúpiť ošetreniev so špičkovými parametrami, ktoré sú vyhľadávané nielen domácimi, ale aj zahraničnými klientmi.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.