Kozmetická klinika OLALOOK

Kozmetická klinika OLALOOK

(5 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Vajnorská 98/B, Bratislava, Bratislavský kraj
Kozmetická klinika OLALOOK
Kozmetická klinika OLALOOK
(5 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

OLALOOK je moderná kozmetická klinika pod odborným vedením estetickej kozmetičky Anna Kvachan. Jej hlavným poslaním je zanechať klientovi trvalé stopy tak na tvári, ako aj v srdci. Prácu s klientom považuje síce za náročnú, avšak radosť a úsmev na tvári spokojného klienta je na nezaplatenie. Domnieva sa, že aj malý krôčik k lepšiemu vzhľadu môže priniesť veľké výsledky nielen v podobe zlepšenia vzhľadu, ale aj prinavrátenia strateného sebavedomia a viery v seba samého.

Anna Kvachan pracuje na klinike s ďalšími odborníkmi či už kozmetológom švajčiarskej školy CIDESCO, alebo viacerými lektormi, ktorí sa venujú masážnym technikám tváre.

K portfóliu zákrokov kliniky OLALOOK patria najmä estetické zákroky ako aplikácia botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, kontúrovanie tváre, mezoterapia, drakulova terapia a mnohé ďalšie. Kozmetické ošetrenia zas začínajú vstupným vyšetrením pleti, ktorého súčasťou je tiež jej podrobná analýza a návrh najvhodnejšieho liečebného postupu. Tým môže byť thalassoterapia v rámci celého tela, aromaterapeutická metóda s pomocou obväzov na zoštíhlenie či chemický peeling. Z prístrojových ošetrení majú pacienti možnosť využiť SMAS lifting, karboxyterapiu CO2, LED terapiu a taktiež aj hydrafacial terapiu.

Špecifickou liečebnou metódou realizovanou na klinike OLALOOK je vrstvová terapia. Spočíva v kombinácii myofasciálnej masáže a klasickej kozmetickej masáže v oblasti tváre, dekoltu a krku.

Pri všetkých liečebných postupoch klinika využíva kvalitné materiály renomovaných výrobcov ako Juvederm, Teoxane, Teosyal, Sesderma, Hydropeptide a ďalších. Za kvalitou však vrátane materiálu stoja najmä šikovné ruky odborníkov, ktoré vďaka svojej dlhoročnej praxi splnia klientove požiadavky na maximum. Základnou filozofiou kliniky je koncept tzv. správneho veku, ktorý zahŕňa sériu ošetrení, terapií a liečebnej starostlivosti s cieľom dostať do popredia krásne črty tváre a oddialiť prejavy starnutia.

Súkromná kozmetická klinika OLALOOK sa nachádza v Bratislave, na Vajnorskej č. 98B, v blízkosti nákupného strediska Polus City Center.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (5)

5.0
5 Recenzií · 100% odporúča

Dakujem za regularne kozmeticke ošetrenia. Stav pokozky po cisteni a pillingoch viditelne sa zlepsil. Kazda navsteva je ako mala radost :)

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (6)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Čo znamená termín SMAS lifting?
Odpoveď odborníka · 16. 8. 2018

Dobrý deň Tak sa nazýva svalovo-aponeurotický systém (z angl. Supersicial musculo-aponeurotic system). Práve on podporuje formu Vašej tváre. Mimické svaly tváre sú pokryté kolagénovými a elastinovými vláknami, ktoré vytvárajú jasné kontúry...

Čítať ďalej
skúsenosti s Mezoterapiou, botoxom
Odpoveď odborníka · 17. 8. 2018

Dobrý deň, Metódy starostlivosti o pleť a metódy korekcie zmien spôsobené vekom by sa mali zvoliť s prihliadnutím na dôležité faktory ako dominantný typ starnutia, sprievodné vonkajšie a vnútorné príčiny vplývajúce na stav pokožky, typ pokožky...

Čítať ďalej
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.