Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

14. 3. 2017 · Aktualizácia: 7. 10. 2023

Zväčšenie prsníkov u MUDr. Hudákovej

Stojí to za to

O lekárovi

Košice
Hodnotenie:
Zväčšenie prsníkov u MUDr. Hudákovej

Pred niekoľkými rokmi podstúpila v Centre plastickej a estetickej chirurgie zväčšenie pŕs moja sestra :) v tom čase som tomu nejakú pozornosť ešte nevenovala, keďže som bola mladá a bezdetná. Avšak teraz, keď už mám dve deti, tak som sa aj ja odhodlala urobiť rázny krok. Urobiť sa krásnou a vďaka pani doktorke Hudákovej sa mi to aj podarilo :) je to od zákroku síce len pár týždňov, ale som rada, že som sa zverila do rúk práve tejto klinike. Prístup a starostlivosť po zákroku na jedničku!

3

Komentáre (3)

Ahoj layla, díky za hodnotenie. Je to vždy fajn, keď má človek info z prvej ruky /od tvojej sestry. Stačila v Tvojom prípade augmentácia poprsia bez modelácie? Aké veľké implantáty boli použité? Máš anatomické?
Odpovedať
Mne to dosť pomohlo, že najskôr tento zákrok absolvovala sestra. Aspoň som nemala nejaký ten strach a obavy. U mňa áno, aj keď som bola dosť prekvapená, keďže som si myslela, že po dvoch deťoch to bude potrebné, ale moje prsia aj dve deti pomerne dobre, z tohto pohľadu zvládli. Čo sa týka veľkosti najskôr som chcela 350ml, avšak po konzultácii s doktorkou som sa rozhodla pre menšie, vzhľadom aj na moju postavu, aby to príliš nejako nekričalo. Anatomické, z môjho pohľadu vyzerajú lepšie, prirodzenejšie.
Odpovedať
Ahoj, mohla by si vložiť foto, ako prsia vyzerajú? Akú značku implantátov pani doktorka použila a vložila ich zospodu z podprsníkovej ryhy?
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.