Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

15. 1. 2013

BOTOX-vonkajsia cast oci

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
BOTOX-vonkajsia cast oci
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Absolutne profesionalny pristup od p.Dr.Svehlika,bez akejkolvek nasilnosti alebo presviedcania,ze potrebuje klientka to ci ono.Aj ked som si bola dat pichnut iba Botox okolo oci,mala som obavy, aby som neskoncila s ciernymi modrinami ako to bolo pred 2rokmi v inom meste.Co bolo na ocenenie,ze po injekcii Vam daju studene obklady,takze neidete domov s velkymi opuchmi a po dalsie sa spise sprava lekara a nasledne sa mate prist ukazat do tydna a ci dvoch,co nie vsetci praktizuju.Za 2tyzdne si viacere pritelky vsimli,ze nemam uz vrasky az na lica.Vdaka srdecna este raz aj za konzultaciu o moznej operacii viecok.SPOKOJNA PRESOVCANKA..

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Botox
Odporucam Mudr. Zoltana Csendesa (Levice) .Ma velmi prijemne vystupovanie .Odstranoval mi vrasku medzi obocim v januari a doteraz (november) je neviditelna , co je az neuveritelne. Na cenu sa presne nepamatam,asi 110 Euro. Flight attendant

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.