Native Studio

Native Studio

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Hlavná 61, Prešov, Prešovský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 25 hodín
Native Studio
Native Studio
Žiadne recenzie

Informácie

  • 287 návštev profilu

Native Studio je salón krásy a zdravia, ktorý sa nachádza v srdci Prešova kde si každý klient príde na to svoje. Salón ponúka komplexný servis a tú najlepšiu starostlivosť v oblasti krásy a zdravia. Príjemné, relaxačné prostredie tvorí vysoko profesionálny špecializovaný tím lekárov a špeciálne preškolených pracovníkov.

Native Studio sa zameriava na kozmetické služby, najmodernejšie a novodobé fitness cvičenie nazývané NT1, na tvárovú gymnastiku, zákroky v oblasti estetickej a plastickej chirurgie, klasickej a lekárskej kozmetiky a taktiež sa venuje prírodnej medicíne.

V kozmetických službách nájdete široké spektrum ošetrení a relaxačných procedúr. Od rôznych masáži, hĺbkových čistení pleti, chemické peelingy, depilácie až po prístrojové ošetrenia, injekčné výplne, mezoterapia, botox a veľa iného.

NT1 sa teší čoraz väčšej obľube a je určený všetkým, ktorý chcú zo seba dostať to najlepšie. Vhodný je pre zaneprázdnených ľudí, poúrazové stavy, mamičky s deťmi ale aj pre profi športovcov. Cvičenie má pod kontrolou certifikovaný tréner NT1.

Kurzy tvárovej gymnastiky vedie certifikovaná lektorka, ktorá Vás prevedie kompletným poznaním tvárovej gymnastiky a naučí Vás cviky, ktoré budete môcť potom praktikovať hravo sám. V ponuke je viacero kurzov a klient si môže vybrať ktorý mu vyhovuje najviac.

Native Studio nie len obyčajný salón krásy, dbá o dokonalosť a spokojnosť všetkých klientov či už nových alebo stálych. Vízia o splnenie každého priania ženie salón vpred a dôkazom, že im naozaj záleží vyhovieť požiadavkám klienta je aj novootvorená ambulancia plastickej a estetickej chirurgie. Ponúka širokú škálu chirurgických a estetických zákrokov ako napríklad úprava očných viečok, tumescenčná liposukcia a liposukcia podbradku, vybratie znamienka, plasticko-chirurgické odstránenie kožnej lézie, lipofilling, minifacelifting a mnoho ďalšieho. Ambulancia je pod vedením skúseného chirurga MUDr. Matúša Barana s dlhoročnou praxou na klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie Košice – Šaca.

Tím lekárov v snahe podeliť sa o svoje poznatky poriada pravidelne prednášky v oblasti estetickej kozmetiky. Iným lekárom predáva svoje dlhoročné skúsenosti a vedomosti ktoré získal počas svojej praxe.

Objednať sa je možné osobne, telefonicky, prostredníctvom internetových stránok, alebo sociálnych sietí.

Moderné priestory s najnovšími prístrojmi a technikami, ochotným a profesionálnym tímom špecialistov to všetko nájdete na jednom mieste v Native Studio, ktorého prioritou je spokojnosť a zdravie klientov. Ochota, poradenstvo a príjemná atmosféra je v salóne samozrejmosťou.

Obrázky (1)

Požiadajte Native Studio o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!