veľké ďakujem

Petuldo

Dobrý deň,v prvom rade veľké ďakujem pani doktorke Nestorovej
> Teraz k pribehu..už dlhšiu dobu som uvažoval nad transplantaciou vlasov keďže som nebol spokojný s tým čo mám respektíve nemám na problematickej časti hlavy.Rozprával som sa s tetou o mojom probléme a navrhla mi ze sa popyta na to keďže tiež robí v zdravotníctve.Asi po týždni sa mi ozvala s tým že je tu možnosť ze príde pani doktorka za mnou.To ma definitívne presvedčilo ze idem do toho.Komunikáciu sme začali s pani doktorkou asi na začiatku leta a dohodli sme si termín operácie na október.Som tri mesiace po zákroku ale je to neporovnateľne s doterajším stavom.Bol som utvrdeny pani doktorkou ze výsledok bude skvelý keďže bola ohromena aké kvalitne stepy mám a ze uz,dlho sa s takým materiálom nestretla..citujem ,,to sú riadne klacky":smiley: Samotný prístup pani doktorky Nestorovej bol úžasný či z hľadiska profesionality alebo ludskosti. V tomto prípade sa budem opakovať no je to namieste ĎAKUJEM pani doktorka za všetko!!!! S pozdravom váš spokojný pacient Peter

Zobraziť príspevky5 Skryť príspevky5
Jana

Ahoj Petuldo, díky za hodnotenie, môžem sa spýtať, kde ti doktorka dávala štepy? Ako prebiehala operácia? Robí sa to pri vedomí alebo v celkovej anestézii?

Zobraziť odpoveď 4
Petuldo

Ahoj Jana,zrejme chces vediet mesto kde zakrok prebiehal..zakrok bol robeny v Nitre na klinike Avalane.Samotna operacia bola bez komplikacii a prakticky bezbolestne.Neni to nic strasne ked to vravi taka padavka ako som ja :D no a prebieha to pod lokalnou anestezou.

Odpoveď na Petuldo
Jana

Ďakujem za odpoveď, myslela som skôr či sa jednalo iba o kúty na hlave alebo celé čelo až do stredu hlavy. Môžem sa ešte spýtať, koľko to celé stálo? Ako dlho od operácia je tá fotka?

Odpoveď na Jana
Petuldo

Dal som si transplantovat 1500 stepov pri cene za step 3€ cize zaplatil som 4500€
Fotka je robena cca 3 tyzdne od operacie.

Odpoveď na Petuldo
Jana

díky moc za cenné info :)

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí