MUDr. Lucia Kolláriková

MUDr. Lucia Kolláriková

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Prievozská 6, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Lucia Kolláriková
MUDr. Lucia Kolláriková
(1 Recenzia)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Zdravie a krása pokožky sú mojím poslaním a osobným záujmom zároveň. Ako profesionálna dermatologička so zameraním na estetickú medicínu pomáham pacientom odstrániť nedostatky a zlepšiť vzhľad tak, aby bol výsledok prirodzený a aby sa každý cítil vo svojej koži čo najlepšie.

V roku 2006 som úspešne ukončila štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave ale už počas štúdia som absolvovala zahraničné odborné stáže v Rakúsku a Nemecku a to z chirurgie a pediatrie a gynekológie. Po štúdiu som rok pôsobila ako sekundárna lekárka na oddelenígastroenterológie a endokrinológie na Univerzitnej klinikeGöttingen v Nemecku a následne v rokoch 2007 až 2020 ako lekárka naDermatovenerologickej klinike LF UK a UNB v Bratislave. V roku 2011 som získala Európsku atestáciu v odbore Dermatovenerológia. Ako dermatovenerológ som pôsobila na niekoľkých klinikách v Bratislave.

Zakladám si na kontinuálnom vzdelávaní a preto mám za sebou účasť a potvrdzujúce certifikáty z domácich a zahraničných odborných konferencií, kongresov, seminárov a praktických školení v oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny. Aktívne sa zúčastňujem na prednáškach a publikujem v odborných časopisoch.

Pacienti môžu u mňa podstúpiť rôzne laserové zákroky estetickej dermatológie, odstránenie znamienok, kožných výrastkov, jaziev aj pigmentových škvŕn. Venujem sa tiež liečbe kŕčových žíl a laserovému odstraňovaniu rozšírených žiliek. Samozrejmosťou sú omladzujúce zákroky estetickej medicíny, ktorých popularita v posledných rokoch stúpa. Mám bohaté skúsenosti s aplikáciou botulotoxínu, či už ako riešenie starnúcej pokožky vyplnením vrások alebo ako forma liečby hyperhidrózy. Tak isto aplikujem injekčné výplne a môžete u mňa podstúpiť chemický peeling, ktorý má tiež anti-aging účinky. Peeling ale pomôže aj pri liečbe akné, pigmentáciách a celkovo rozjasní a zjednotí tón pleti. Ďalším ošetrením je aj plazmaterapia, pri ktorej sa využívajú blahodárne účinky klientovej vlastnej krvnej plazmy.

V súčasnosti ma môžete nájsť na dvoch pracoviskách a to v štúdiu lekárskej kozmetiky CosMed a v kožnej ambulancii DermaJunior. Aktívne sa okrem slovenčiny dohovorím aj anglicky a nemecky, takže ani zahraniční pacienti sa nemusia návštevy obávať.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2011

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska spoločnosť

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Úžasná pani doktorka, milá, príjemná, všetko vysvetlila, upozornila na možné riziká. Venovala sa mi na 100% veľmi precízne. Určite ju odporúčam a chystám sa k nej na ďalší zákrok.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Spolupracujúci lekári

CosMed s.r.o.

CosMed s.r.o.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.