MUDr. Lucia Kolláriková

MUDr. Lucia Kolláriková

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Prievozská 6, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Lucia Kolláriková
MUDr. Lucia Kolláriková
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Zdravie a krása pokožky sú mojím poslaním a osobným záujmom zároveň. Ako profesionálna dermatologička so zameraním na estetickú medicínu pomáham pacientom odstrániť nedostatky a zlepšiť vzhľad tak, aby bol výsledok prirodzený a aby sa každý cítil vo svojej koži čo najlepšie.

V roku 2006 som úspešne ukončila štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave ale už počas štúdia som absolvovala zahraničné odborné stáže v Rakúsku a Nemecku a to z chirurgie a pediatrie a gynekológie. Po štúdiu som rok pôsobila ako sekundárna lekárka na oddelenígastroenterológie a endokrinológie na Univerzitnej klinikeGöttingen v Nemecku a následne v rokoch 2007 až 2020 ako lekárka naDermatovenerologickej klinike LF UK a UNB v Bratislave. V roku 2011 som získala Európsku atestáciu v odbore Dermatovenerológia. Ako dermatovenerológ som pôsobila na niekoľkých klinikách v Bratislave.

Zakladám si na kontinuálnom vzdelávaní a preto mám za sebou účasť a potvrdzujúce certifikáty z domácich a zahraničných odborných konferencií, kongresov, seminárov a praktických školení v oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny. Aktívne sa zúčastňujem na prednáškach a publikujem v odborných časopisoch.

Pacienti môžu u mňa podstúpiť rôzne laserové zákroky estetickej dermatológie, odstránenie znamienok, kožných výrastkov, jaziev aj pigmentových škvŕn. Venujem sa tiež liečbe kŕčových žíl a laserovému odstraňovaniu rozšírených žiliek. Samozrejmosťou sú omladzujúce zákroky estetickej medicíny, ktorých popularita v posledných rokoch stúpa. Mám bohaté skúsenosti s aplikáciou botulotoxínu, či už ako riešenie starnúcej pokožky vyplnením vrások alebo ako forma liečby hyperhidrózy. Tak isto aplikujem injekčné výplne a môžete u mňa podstúpiť chemický peeling, ktorý má tiež anti-aging účinky. Peeling ale pomôže aj pri liečbe akné, pigmentáciách a celkovo rozjasní a zjednotí tón pleti. Ďalším ošetrením je aj plazmaterapia, pri ktorej sa využívajú blahodárne účinky klientovej vlastnej krvnej plazmy.

V súčasnosti ma môžete nájsť na dvoch pracoviskách a to v štúdiu lekárskej kozmetiky CosMed a v kožnej ambulancii DermaJunior. Aktívne sa okrem slovenčiny dohovorím aj anglicky a nemecky, takže ani zahraniční pacienti sa nemusia návštevy obávať.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča
Zväčšenie pier

Úžasná pani doktorka, milá, príjemná, všetko vysvetlila, upozornila na možné riziká. Venovala sa mi na 100% veľmi precízne. Určite ju odporúčam a chystám sa k nej na ďalší zákrok.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky (1)

Kliniky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.