MUDr. Renáta Valkyová

MUDr. Renáta Valkyová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kyjevské námestie č.8, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Renáta Valkyová
MUDr. Renáta Valkyová
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Renáta Valkyová, rodená Philadelphyová ukončila v roku 1991 vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva na Jesseniovej lekárskej fakulte UK so sídlom v Martine. Ako ženu ju spomedzi všetkých odborov najviac zaujala dermatolvenerológia, ktorá je úzko spojená s ľudskou krásou. Vzhľadom na to po úspešnom získaní atestačnej skúšky zo všeobecnej dermatológie svoju pozornosť upriamila hlavne na estetickú a korektívnu dermatológiu.

Vzdelávanie, rozširovanie svojich zručností a osvojovanie nových liečebných postupov je pre MUDr. Valkyovú samozrejmosťou. Vrátane účasti na rôznych kongresoch a odborných školeniach sa však zúčastňuje aj na stretnutiach Slovenskej dermatologickej spoločnosti, Slovenskej spoločnosti estetickej dermatológie a kozmetiky a Európskej spoločnosti pre dermatológiu, ktorej je taktiež členkov.

MUDr. Renáta Valkyová založila súkromné Centrum korektívnej dermatológieDerma Med, s.r.o, v ktorom poskytuje zákroky tak z oblasti korektívnej medicíny, ako aj laserovej medicíny.

Pre pacientov, ktorých trápia neestetické jazvy po úrazoch, najmä v oblasti tváre či rozsiahle vačky pod očami MUDr. Valkyová odporúča účinnú liečebnú metódu Soft blefaroplastiku. Vykonáva sa prostredníctvom plazmového lúča PLEXER PLUS bez akéhokoľvek použitia skalpela alebo iného chirurgického nástroja. Navyše zákrok si nevyžaduje podanie anestetika a má trvalý účinok, nie je ho teda potrebné po určitom čase znova opakovať.

Výrazne skomplikovať život pacienta môže aj nadmerné potenie či už pod pazuchami, na dlaniach, alebo aj v oblasti chodidiel. Zbaviť sa tohto nepríjemného problému vám pomôže botulotoxín, ktorý sa niekoľkými vpichmi za pomoci tenkej ihly aplikuje priamo na problematické miesto. Veľkým benefitom tejto metódy je rýchly nástup účinku, max. do 72 hodín a dlhodobý efekt v trvaní 6 -9 mesiacov.

Vrátane vyššie spomínaných zákrokov majú pacienti možnosť využiť aj celý rad ďalších liečebných metód, od modeláže tváre, niťového liftingu až po aplikáciu rôznych druhov peelingov.

Derma Med – súkromná kožná ambulancia MUDr. Valkyovej sídli na Kyjevskom námestí 8 v Banskej Bystrici.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1994

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.