MUDr. Jarmila Konderlová

MUDr. Jarmila Konderlová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
B. Bullu 13, Martin, Žilinský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Jarmila Konderlová
MUDr. Jarmila Konderlová
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Jarmila Konderlová prevádzkuje súkromnú kožnú ambulanciu VIADERMA s.r.o., v Martine, na ulici B. Bullu 13. Svoje skúsenosti, ktoré získala počas viac ako 35 rokov praxe, zúžitkováva aby svojim klientom mohla ponúknuť široké spektrum zákrokov korektívnej a estetickej dermatológie v tej najvyššej kvalite.

MUDr. Jarmila Konderlová vo svojej súkromnej kožnej ambulancii VIADERMA s.r.o., ponúka služby korektívnej a estetickej dermatológie, liečebno-preventívnej starostlivosti o pokožku, vlasy a nechty pre deti i dospelých pacientov.

V ponuke zákrokov súkromnej kožnej ambulancie VIADERMA s.r.o., ktoré vykonáva MUDr. Jarmila Konderlová, nájdete nadštandardnú liečbu akné, odstraňovanie kožných výrastkov, bradavíc, kondylómov, pigmentových škvŕn, nechceného telesného ochlpenia a rozšírených cievok, korekciu jaziev, strií, vrások a vypnutie pokožky. MUDr. Konderlová vykonáva tiež zväčšenie objemu a zvýraznenie pier, injekčnú lipolýzu, odstránenie nadmerného potenia, liečbu vypadávania vlasov, a dermatoskopické vyšetrenie kožných lézií.

Z ponuky zákrokov estetickej dermatológie si môžete vybrať chemický píling, vlasovú mezoterapiu, aplikáciu botulotoxínu alebo kyseliny hyalurónovej, nechirurgickú liposukciu, a ošetrenie prístrojom HydraFacial.

MUDr. Jarmila Konderlovú a kožnú ambulanciu VIADERMA s.r.o., nájdete na ulici B. Bullu 13 v Martine

MUDr. Jarmila Konderlová nadobudla vzdelanie na Lekárskej fakulte UK v Martine, ktoré úspešne ukončila v roku 1982. Po štúdiu začala pracovať na Dermatovenerologickej klinike MFN v Martine. V roku 1985 si rozšírila vzdelanie atestáciou v odbore dermatovenerológia. Od roku 1996 pôsobí v neštátnej kožnej ambulancii v Martine.

Vedomosti chodí pravidelne načerpávať na rôznorodé domáce i zahraničné kongresy a odborné školenia z oblasti všeobecnej, korektívnej, estetickej a laserovej dermatológie. Je držiteľkou viacerých certifikátov z dermatoskopie, laseroterapie, z aplikácie výplní na báze kyseliny hyalurónovej a v aplikácii botulotoxínu. Zaujíma sa i o homeopatiu, z ktorej má dokončený základný i master kurz francúzskej homeopatie.

Členstvá:

  • Slovenská lekárska spoločnosť
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.