Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.

Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.

(72 Recenzií)·99% odporúča
Ohodnotiť
Jelačičova 8, Bratislava, Bratislavský kraj
Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.
Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.
(72 Recenzií)·99% odporúča

Informácie

Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD. absolvoval vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte Medicínskej univerzity vo Viedni. Svoju kariéru plastického chirurga odštartoval v Univerzitnej nemocnici v Bratislave na Oddelení chirurgie ruky. Práve tam pod odborným vedením primára oddelenia ďalej rozvíjal svoje chirurgické zručnosti.

V súčasnosti je popri práci plastického chirurga aj odborným asistentom na Lekárskej fakulte UK na klinike plastickej rekonštrukcie a estetickej chirurgie, kde vyučuje tak slovenských, ako aj zahraničných študentov.

MUDr. Lukáš Šimko PhD. sa môže pochváliť početnými certifikátmi v oblasti plastickej chirurgie, ktoré získal nielen doma, ale aj v zahraničí. Taktiež je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií, článkov a vedeckých príspevkov.

Vo svojej práci sa venuje najmä pacientom s ochoreniami rúk, vrátane vrodených vád. K jeho častým zákrokom patria aj rekonštrukcie po onkologických ochoreniach a resekcie kožných tumorov.

Vzhľadom na svoje skúsenosti zo zahraničia sa čoraz viac zameriava na aplikáciu výplňových materiálov, konkrétne kyseliny hyalurónovej a nerotoxínov takmer na všetky časti ľudského tela. Jeho rukami prešlo viac ako tisíce klientok a klientov, ktorí sa k nemu stále radi vracajú.

K najčastejšie vyžadovaným operačným zákrokom žien patrí zmenšovanie alebo naopak zväčšovanie prsníkov, na ktoré sa MUDr. Lukáš Šimko taktiež špecializuje. Vo svojej práci preferuje prirodzený výzor spĺňajúci jednotlivé proporcie krásy. S rovnakou odbornosťou a precíznosťou realizuje aj abdominoplastiky a liposukcie, pomocou ktorých vráti pacientom stratený pocit sebadôvery.

Medzi ďalšie zákroky vykonávané Dr. Šimkom patria operácie tváre ako blefaroplastika horných, dolných viečok, korekcia odstávajúcich ušníc, zmena výzoru nosa, odstránenie kožného nadbytku tváre a presun tvárových štruktúr na ich pôvodné miesto. Všetky tieto zákroky nielen zmenia výzor pacienta, ba čo viac dodajú mu krajší, mladší vzhľad.

MUDr. Lukáš Šimko PhD. pracuje v špecializovanej nemocnici AGEL Clinic, ul. Jelačičova 8, 82108 Bratislava.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (72)

4.9
72 Recenzií · 99% odporúča
Blefaroplastika

Pred tromi mesiacmi som podstúpila transkonjunktiválnu blefaroplastiku u pana doktora Šimka a nemôžem byť spokojnejšia s výsledkom! 🤗 Moje oči vyzerajú fantasticky t.j. kruhy pod očami sú preč a už nepôsobím unavene. 😊 Celý zákrok prebehol hladko a b...Čítať ďalej

Abdominoplastika

Podstúpila som abdominoplastiku a mastopexiu prsníkov. Som veľmi spokojná s výsledkom a určite doporučujem p.Dr. Šimka. Žiadne komplikácie sa zatiaľ neobjavili. Na druhy deň po operácii ma prepustili domov.

Abdominoplastika

Podstúpila som dve plastické operácie. Najprv zväčšenie prsníkov a za štyri mesiace plastiku brucha (kompletnú abdominoplastiku). Absolvovala som niekoľko konzultácií u viacero lekárov a vybrala som si pána Dr.Šimku. Pán doktor je veľmi profesionálny...Čítať ďalej

Celý príbeh (Abdominoplastika):
Abdominoplastika,zväčšenie prsníkov
Zmenšenie prsníkov

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. V...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (54)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (11)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Článok (1)

Spolupracujúci lekári

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.