Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.

Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.

(61 Recenzií) ·98% odporúča
Ohodnotiť
Jelačičova 8, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 5 hodín
Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.
Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.
(61 Recenzií) ·98% odporúča

Informácie

  • 2934 návštevy profilu

Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD. absolvoval vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte Medicínskej univerzity vo Viedni. Svoju kariéru plastického chirurga odštartoval v Univerzitnej nemocnici v Bratislave na Oddelení chirurgie ruky. Práve tam pod odborným vedením primára oddelenia ďalej rozvíjal svoje chirurgické zručnosti.

V súčasnosti je popri práci plastického chirurga aj odborným asistentom na Lekárskej fakulte UK na klinike plastickej rekonštrukcie a estetickej chirurgie, kde vyučuje tak slovenských, ako aj zahraničných študentov.

MUDr. Lukáš Šimko PhD. sa môže pochváliť početnými certifikátmi v oblasti plastickej chirurgie, ktoré získal nielen doma, ale aj v zahraničí. Taktiež je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií, článkov a vedeckých príspevkov.

Vo svojej práci sa venuje najmä pacientom s ochoreniami rúk, vrátane vrodených vád. K jeho častým zákrokom patria aj rekonštrukcie po onkologických ochoreniach a resekcie kožných tumorov.

Vzhľadom na svoje skúsenosti zo zahraničia sa čoraz viac zameriava na aplikáciu výplňových materiálov, konkrétne kyseliny hyalurónovej a nerotoxínov takmer na všetky časti ľudského tela. Jeho rukami prešlo viac ako tisíce klientok a klientov, ktorí sa k nemu stále radi vracajú.

K najčastejšie vyžadovaným operačným zákrokom žien patrí zmenšovanie alebo naopak zväčšovanie prsníkov, na ktoré sa MUDr. Lukáš Šimko taktiež špecializuje. Vo svojej práci preferuje prirodzený výzor spĺňajúci jednotlivé proporcie krásy. S rovnakou odbornosťou a precíznosťou realizuje aj abdominoplastiky a liposukcie, pomocou ktorých vráti pacientom stratený pocit sebadôvery.

Medzi ďalšie zákroky vykonávané Dr. Šimkom patria operácie tváre ako blefaroplastika horných, dolných viečok, korekcia odstávajúcich ušníc, zmena výzoru nosa, odstránenie kožného nadbytku tváre a presun tvárových štruktúr na ich pôvodné miesto. Všetky tieto zákroky nielen zmenia výzor pacienta, ba čo viac dodajú mu krajší, mladší vzhľad.

MUDr. Lukáš Šimko PhD. pracuje v špecializovanej nemocnici AGEL Clinic, ul. Jelačičova 8, 82108 Bratislava.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Zákroky

Dermatológia

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (61)

4.9
priemerné hodnotenie
98% odporúča

Vrelo odporúčam pána dr. Šimka za profesionálny milý ľudský prístup na Interklinik v Bratislave. Podstúpila som u pána dr. Š augmentaciu prsníkov. S výsledkom som nad mieru spokojná.

Katastrofa,lekár nevie ani šiť.

Som naozaj rada, že som augmentáciu prsníkov podstúpila práve u pána doktora Šimka. Vstupná konzultácia bola perfektná - hneď tam som sa rozhodla že idem do toho a neľutujem. S výsledkom som nadmieru spokojná. Úplne splnil moje očakávania. Oceňujem...Čítať ďalej

K pánovi doktorovi chodím aj s maminou pravdelne až z východného Slovenska. Jeho profesionálny prístup, ľudskosť a hlavne odbornosť je na nezaplatenie. Odporúčam ! A ďakujem za krásne výsledky.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (47)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (11)

Požiadajte Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Článok (1)

Spolupracujúci lekári

AGEL Clinic

AGEL Clinic

Požiadajte Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!