Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.

Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.

(52 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Jelačičova 8, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.
Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD.
(52 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 1869 návštev profilu

Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD. absolvoval vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte Medicínskej univerzity vo Viedni. Svoju kariéru plastického chirurga odštartoval v Univerzitnej nemocnici v Bratislave na Oddelení chirurgie ruky. Práve tam pod odborným vedením primára oddelenia ďalej rozvíjal svoje chirurgické zručnosti.

V súčasnosti je popri práci plastického chirurga aj odborným asistentom na Lekárskej fakulte UK na klinike plastickej rekonštrukcie a estetickej chirurgie, kde vyučuje tak slovenských, ako aj zahraničných študentov.

MUDr. Lukáš Šimko PhD. sa môže pochváliť početnými certifikátmi v oblasti plastickej chirurgie, ktoré získal nielen doma, ale aj v zahraničí. Taktiež je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií, článkov a vedeckých príspevkov.

Vo svojej práci sa venuje najmä pacientom s ochoreniami rúk, vrátane vrodených vád. K jeho častým zákrokom patria aj rekonštrukcie po onkologických ochoreniach a resekcie kožných tumorov.

Vzhľadom na svoje skúsenosti zo zahraničia sa čoraz viac zameriava na aplikáciu výplňových materiálov, konkrétne kyseliny hyalurónovej a nerotoxínov takmer na všetky časti ľudského tela. Jeho rukami prešlo viac ako tisíce klientok a klientov, ktorí sa k nemu stále radi vracajú.

K najčastejšie vyžadovaným operačným zákrokom žien patrí zmenšovanie alebo naopak zväčšovanie prsníkov, na ktoré sa MUDr. Lukáš Šimko taktiež špecializuje. Vo svojej práci preferuje prirodzený výzor spĺňajúci jednotlivé proporcie krásy. S rovnakou odbornosťou a precíznosťou realizuje aj abdominoplastiky a liposukcie, pomocou ktorých vráti pacientom stratený pocit sebadôvery.

Medzi ďalšie zákroky vykonávané Dr. Šimkom patria operácie tváre ako blefaroplastika horných, dolných viečok, korekcia odstávajúcich ušníc, zmena výzoru nosa, odstránenie kožného nadbytku tváre a presun tvárových štruktúr na ich pôvodné miesto. Všetky tieto zákroky nielen zmenia výzor pacienta, ba čo viac dodajú mu krajší, mladší vzhľad.

MUDr. Lukáš Šimko PhD. pracuje v špecializovanej nemocnici AGEL Clinic, ul. Jelačičova 8, 82108 Bratislava.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Recenzie (52)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pána doktora som vyhľadala podľa recenzií na internete bola to perfektná voľba. Rozhodla som sa pre reaugmentáciu, nakoľko po predchádzajúcom zákroku došlo k nepekným deformitám "waterfall". Pán doktor vybral implantáty spolu s kapsulami, zafixoval s...Čítať ďalej

Koncom novembra 2022 som u pána doktora Šimka v Agel Clinic BA absolvovala blefaroplastiku horných viečok. Chcem aj touto cestou vyjadriť svoju spokojnosť a vďaku. Výsledok je po mesiaci úžasný, a veľmi prirodzený. Cením si aj jeho príjemný prístup,...Čítať ďalej

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za dokonale odvedenú prácu pána doktora Lukáša Šimka. Pán doktor je naozaj vynikajúci lekár, ktorý vám vie poradiť s výberom ideálnej veľkosti pre vás a splniť váš sen o prirodzene vyzerajúcom dekolte. Naozaj odpor...Čítať ďalej

Rozhodla som sa tak pre vyriešenie zdravotných aj estetických problémov. Priebeh bol bezproblémový a výsledok úžasný. Som veľmi spokojná

Kompletný príbeh (Zmenšenie prsníkov):
Zmenšenie prsníkov, MUDr. Lukáš Šimko
Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (43)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (11)

Požiadajte Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Článok (1)

Spolupracujúci lekári

AGEL Clinic

AGEL Clinic

Požiadajte Dr. med. univ. Lukáš Šimko PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!